Bibliotekoje – Jono Ramūno Laukaičio ir Virgilijaus Bespalovo bendra paroda ,,Žingsnio ritmu‘‘

0
373

 

Balandžio 22 d. Kazlų Rūdos viešojoje bibliotekoje atidaryta dviejų autorių bendra paroda.

Virgilijus Bespalovas, mūsų bendruomenei jau pažįstamas menininkas, šį kartą pasirodė su pastelės darbais angelų tematika.

Jonas Ramūnas Laukaitis –  tautodailininkas, meninių kryželių drožėjas, dirbantis Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre, profesionalas muzikantas, grojantis šešiais pučiamaisiais instrumentais. Medžio drožiniuose gyvena muzika o instrumentuose –  medžio dvasia. Perteikti žodžiais tai neįmanoma, geriau pamatyti.

Paroda „Žingsnio ritmu“ – tai talentingų menininkų kelionė meno greitkeliu: ,,balsavimas autostopu“,  veidų įvairovė, charakterių gausa, netikėti meniniai sprendimai ir visas iki šiolei nugyventas gyvenimas išreikštas menu. Neieškant formatų ir nevargstant įmantrių žodžių paieškose, apibūdinti būtų galima taip – būk pastebėtas savo kūrybinėje veikloje, nelauk, kol pakvies. „Mes žingsnio ritmu priartėjom prie savo svajonės. Ko negali pamatyti, gali išgirsti ir atvirkščiai“, – teigia menininkai.

Parodos atidarymo dalyviai galėjo keliauti muzikos garsų įvairove, visų spalvų spektru – tai kas mūsų kultūroje eina iš kartos į kartą. Renginio metu Ramūnui talkino jo dukra Jonė Barbora Laukaitytė. Mūsų klausą džiugino saksofono, klarneto, fleitos, fagoto, smuiko ir pianino garsai. Net išrankiausio klausytojo širdyje būtų blykstelėjus susižavėjimo ugnis. Dvi savaites miestelėnai galės džiaugtis paroda. O menininkams dėkojame už šiltas akimirkas ir ilgam įstrigusius vizualinius išgyvenimus. Tai geras pavyzdys kaip galima dirbti kartu. Norėčiau baigti Jurgio Kunčino eilėmis:

Provincijos lietus – racionalus ir lėtas.

Į miesto topografiją apkvaitęs kris.

Sudrėkęs ir jaukus miestelio siluetas,

Ir toks nelauktas jausmo sūkurys.

 

VVV-Art klubo narė,

 Lietuvos labdaros ir paramos fondo ,,Baltasis balandis“ narė               

 Jūratė Bespalova  

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.