Socialdemokratai pirmininką išsirinks antrajame ture

4
290

Antrajame LSDP pirmininko rinkimų ture, kuris vyks balandžio 20 – 22 dienomis partijos skyriuose, varžysis Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

LSDP pirmininko rinkimų I ture dalyvavo 5 kandidatai: Seimo nariai – Andrius Palionis (1166 balsai; 11,98 proc.) ir Artūras Skardžius (608 balsai; 6,25 proc.), ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius (3654 balsai; 37,55 proc.), Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas (4017 balsų; 41,28 proc.) ir LSDP narys, buvęs parlamentaras Mantas Varaška (252 taškai; 2,59 proc.).

Kazlų Rūdos socialdemokratai palaikė saviškį 

LSDP Kazlų Rūdos skyriaus nariai šiuose rinkimuose gausiausiai palaikė savo atstovą M. Varašką. Iš 47 rinkimų partijos pirmininko pirmajame ture dalyvavusių rinkėjų 17 savo balsą atidavė M. Varaškai, 15 balsavo už G. Palucką, 8 pasirinko M. Sinkevičių, 6 rinkimų biuletenyje pažymėjo A. Palionį, 1 rinkėjas balsą skyrė A. Skardžiui.

Galutiniai rinkimų rezultatai ir naujasis partijos pirmininkas paaiškės gegužės 2 d., o savo darbą jis pradės gegužės 6 d. per LSDP XXXV suvažiavimą.

LSDP, KRL inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

4 KOMENTARAI

  1. Kaip dar čia tas Varaska pretendavo, juk kas gali balsuoti už jį, nes šiandien socdemas, o rytoj jau gali būti koks konservas ar žaliasis.

  2. skyrius iškėlė Varašką kandidatu, o „gausiausiai palaikė“ tik kokiu varganu trečdaliu balsų. Kam tada iš viso kelt, jei nesiruoši balsuot?

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.