„Nacionalinė miško sodinimo šventė 2017“ Kazlų Rūdos mokomojoje miškų urėdijoje

2
631

Balandžio 8 d. Generalinė miškų urėdija kartu su visomis miškų urėdijomis Lietuvoje organizavo „Nacionalinę miško sodinimo šventę 2017“. Šventė organizuojama siekiant įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, ugdyti šalies gyventojų pilietiškumą, socialinį aktyvumą ir burti bendruomenes.

Miško sodinimo renginys vyko Kazlų Rūdos girininkijoje, kv. 1, skl. 38. Jame dalyvavo gausus talkininkų būrys, viso apie 80 žmonių: dažnas miškasodžių dalyvis LR seimo narys Juozas Olekas, Kazlų Rūdos savivaldybės atstovai, tarp jų meras Vytautas Kanevičius ir vicemeras Justinas Kazla, Kazlų Rūdos klebonas Renaldas Janušauskas, miškininkai – veteranai, Marijampolės prokuratūros atstovai, Lietuvos kariuomenės brigados generolo Kazio Veverskio poligono Kazlų Rūdoje atstovai, ASU Miškų ir ekologijos fakulteto studentai, Kazlų Rūdos savivaldybės mokslo įstaigų darbuotojai ir moksleiviai, miškų urėdijos darbuotojai, kiti visuomenės atstovai. Miškasodyje su visuomene dauguma žmonių ne pirmą kartą dalyvauja tokiuose renginiuose. Visuomenei yra svarbu Lietuvos miškai ir jų ateitis, todėl prisideda prie miškų atkūrimo bei įveisimo savame krašte.

„Nacionalinės miško sodinimo šventės 2017“ metu buvo įveista 1,6 ha plotas, pasodinta 3400 vnt. beržo ir 1900 vnt. juodalksnio sodinukų, išaugintų urėdijos medelyne.

VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos inf.

2 KOMENTARAI

  1. meras pasodino kelis medelius, nusifotografavo ir „atsiprašė“, vicemeras tik fotografavosi, vienintelis Olekas iš politikos sunkiasvorių normaliai sudalyvavo šventėje. Regis, žodžiais , bet ne darbais mes tėvynę mylim.

  2. Tikriausiai ponuliai pamiršo kur eina . Atvyko medelių sodinti , kaip matosi iš nuotraukų su lakierkom . Tai ant smūgio lėkė namo persiauti darbiniais batukais ir matomai nespėjo grįžti ,nes medeliai buvo pasodinti ir be jų. O Kanevičius kaip visada ,tik dėl nuotraukos ,nieko naujo.

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.