Atsigręžkime į kultūrą

0
465

Tokiu devizu Kazlų Rūdoje penktadienį buvo minima Kultūros diena. Balandžio 15-oji – Kultūros diena, todėl šios atmintinos datos išvakarėse Kultūros centro darbuotojai surengė tylos akciją, kuria kvietė visus atsigręžti į kultūrą, nes Lietuvoje daugelį metų tik kalbama apie prioritetą kultūrai, apie dėmesį jos darbuotojams, tačiau nieko nedaroma. Todėl nyksta tokios vertybės kaip talentas, idėjos, tautiškumas, patriotiškumas, žmogiškumas ir kt.

Negalėdami pragyventi iš šalies išvažiuoja gabiausi kūrėjai, organizatoriai, tauta vis labiau maitinama komerciniais renginiais, nes sugebančių pragyventi vien iš idėjos mažėja…

„Simboliška, kad šiemet kultūros dieną minime prieš Kristaus Prisikėlimo šventę, nes ir kultūros darbuotojo darbas dažnai būna panašus į pasišventimą, kai turime pamiršti savo bėdas, savo nelaimes, keltis ir eiti, nes mūsų darbas – tarnauti žmonėms, kurti šventę jiems,“ – sakė Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro direktorė Žibutė Šilingienė.

Žygiuodami Kazlų Rūdos gatvėmis su Kultūros – Taikos vėliava ir nešdami lagaminus su užrašais, kultūros darbuotojai ne tik norėjo atkreipti atsakingų pareigūnų dėmesį į kultūros situaciją, bet kartu ir padėkoti visiems, kurie paremia renginius, kurie nesavanaudiškai padeda įgyvendinti daugelį kultūros darbuotojų sumanymų, pagaliau, kurie pirkdami bilietą į renginį, padėkoja kūrėjams už darbą.

suduvis.lt informacija

Mariaus Žitkaus nuotraukos


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.