Kazlų Rūdos TAU studentų viešnagė UAB IKEA Industry Lietuva

0
766

Į  Kazlų Rūdos Trečiojo amžiaus universiteto veiklas įsitraukė apie 100 vyresnio amžiaus Kazlų Rūdos sav. gyventojų , iš kurių beveik trečdalis savo gražiausius darbinės veiklos metus yra atidavę didžiausiai Kazlų Rūdoje gamybinei įmonei Ikea Industry Lietuva. Todėl  Kazlų Rūdos trečiojo amžiaus universiteto studentai, vykdydami UAB IKEA Industry Lietuva remiamą projektą „Aktyvi ir sveika vyresnioji karta“, priemonių plane įtraukė paskaitų ciklą „Mano miesto įmonių istorija ir dabartis“ ir pirmoji aplankyta įmonė šiais metai  buvo mūsų rėmėja UAB IKEA Industry Lietuva.

Gražią  ir  saulėtą  pavasario dieną prie  įmonės  gausios mūsų universiteto delegacijos  jau laukė atsakingi darbuotojai, kurie visus papuošė spalvingomis liemenėmis ir kepuraitėmis, nes tai priklauso pagal įmonės saugos reikalavimus. Ekskursija po įmonę prasidėjo susipažįstant  su įmonės vadovybe  prie kavos ir arbatos puodelio. Įmonės vadovų buvome supažindinti su   UAB IKEA Industry Lietuva veikla, gaminama produkcija ne tik Lietuvoje, Europoje, bet ir  visame pasaulyje.  Patys taip pat pateikėme daugybę klausimų apie darbo  sąlygas, ekologiją, technologinius procesus.  Su įmonės specialistų pagalba  apžiūrėjom drožlių plokščių  gamybinį procesą,  pradedant gamybos paruošimu baigiant  sandėliavimu ir   baldų detalių  gamyba. Stebėjomės tvarka, privažiavimo keliais ir jų saugumu. Visos sąlygos sudarytos darbuotojams pailsėti;  šilta, jauku poilsio kambariuose.  Trečiojo amžiaus  universiteto  studentai, praeityje dirbę įmonėje, stebėjosi   didžiuliais pokyčiais  gamybiniuose padaliniuose, sandėliuose bei  teritorijoje.

Tiek buvę įmonės darbuotojai, tiek pirmą kartą besilankantys buvo nustebinti itin šiltu priėmimu. Įmonės specialistai apie cechų veiklą mums aiškino ir kalbėjo labai nuoširdžiai, aiškiai vis pabrėždami, kad pagrindinis dėmesys yra skiriamas  saugoti žmonių sveikatą ir saugioms darbo sąlygoms. Ir tai jautėsi visos ekskursijos metu.

Dėkojame UAB IKEA Industry Lietuva administracijai už mūsų veiklos rėmimą ir galimybę susipažinti su įmone.

 

TAU informacija

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.