„Šilas“ traukiasi iš A lygos

5
700

Kazlų Rūdos „Šilas“ informavo pasitraukiantis iš 2017 m. sezono A lygos čempionato, jame dalyvaus „Kauno Žalgiris“.

Penktadienį, vasario 24 d., Lietuvos futbolo federacija (LFF) gavo oficialų Kazlų Rūdos „Šilo“ raštą, kuriame klubo vadovybės vardu informuojama apie tai, kad „atsiradus finansiniams sunkumams komanda nedalyvaus šių metų A lygos čempionate“.

Atsižvelgiant į „Šilui“ pasitraukiant susidariusią situaciją, LFF Nepaprastųjų atvejų komitetas nutarė pakeisti A lygos dalyvių sarąšą įtraukiant „Kauno Žalgirį“.

Pastarasis klubas dalyvavo A lygos čempionate praėjusį sezoną ir šiemet buvo tarp komandų, kurios įgyvendino A lygos licencijavimo reikalavimus 2017 metų sezonui. Nepaprastųjų atvejų komiteto sprendimai teikiami tvirtinti LFF Vykdomajam komitetui.

Tuo pačiu LFF informuoja, jog tyrimas dėl galimų sąžiningo žaidimo principų pažeidimų vasario 13 d. vykusiose „Šilo“ kontrolinėse rungtynėse tęsiamas, o LFF Tyrimų komiteto surinkta medžiaga perduota LFF Drausmės komitetui.

LFF inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

5 KOMENTARAI

  1. štai ir baigėsi šis sukčių proiektas ir su kuo dabar fotkinsis mūsų klerkai . Neveltui sakoma su kuo sutapsi tuo ir tapsi. Aūūūūū….. merai, vicemerai su Oleku priešakyje. Labiausiai tai gaila suteršto Šilo vardo.

  2. Raškauską ,Vikertą, Janulevičių, reikėtų perduoti teisėsaugos struktūrom, nes kaip rašė delfis sutartos rungtynės atnešė virš 150 tūkstančių nešvarių eurų. Gėdą užtraukė visai Kazlų Rūdai ir ilgam. Sutikę šiuos asmenis drėbkit į akis jiems ką manot.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.