Pasitraukė iš pareigų, kad sugrįžtų į Lietuvą

0
524
Ž. Pavilionis TS-LKD tarptautinio sekretoriaus pareigose pakeitė Gintarę Narkevičiūtę / Asmeninio archyvo foto

Praėjusią savaitę Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas  dr. Žygimantą Pavilionį paskyrė naujuoju partijos tarptautiniu sekretoriumi. Ž. Pavilionis pakeitė Gintarę Narkevičiūtę, kuri šiose pareigose dirbo pastaruosius penkerius metus.

Pasak G. Narkevičiūtės,  nuo šiol ji aktyviai darbuosis Lietuvoje. „Savo partijai ir valstybei esu reikalinga namuose“, – teigė politikė.

„Atvirai kalbant, tai žingsnis, kuriam rengiausi jau kurį laiką, tačiau turėjome sulaukti kol atsiras tinkamas kandidatas, galintis perimti mano pareigas. Gabrielių Landsbergį perrinkus TS-LKD pirmininku, gautas itin stiprus pasitikėjimo mandatas tęsti permainų ir atsinaujinimo politiką. Tikiuosi savo patirtimi prisidėti prie pokyčių TS-LKD ir mūsų šalyje, taip pat ketinu aktyviau įsijungti į TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus, kuriam priklausau, veiklą“, – „Kazlų Rūdos laikraščiui“ pasakojo G. Narkevičiūtė.

Pasak politikės, tam, kad TS-LKD galėtų lyderiauti politikoje ir įgyvendinti savo planą Lietuvai, jau dabar reikalinga tvirta, energinga ir profesionali lyderių komanda ateičiai: „Manau, jog pasitaikė tinkamiausias metas man sugrįžti namo ir savo patirtimi padėti mūsų pačių piliečiams. Mano didžiausias noras yra iš naujo atrasti ryšį su Lietuvos visuomene ir dar giliau pažvelgti į kasdienes problemas, su kuriomis mūsų žmonėms tenka susidurti, ypač regionuose“.

„Džiugu, kad mano darbai su užsienio partneriais bus tęsiami ir mes toliau sėkmingai išnaudosime potencialą, kuris buvo sukurtas per pastaruosius metus. Visgi, dabar mane šaukia Tėvynė ir aš nekantrauju pradėti šį naują etapą. Esu dėkinga Žygimantui Pavilioniui, kuris sutiko perimti tarptautinio sekretoriaus pareigas”, – pasikeitimus pakomentavo G. Narkevičiūtė.

 

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.