Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-17 futbolininkai – A.Špoko atminimo turnyro prizininkai

0
291

Puikiu pasirodymu Kėdainiuose praėjusį sekmadienį nudžiugino Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Šilo“ U-17 futbolininkai. Tądien Kėdainių sporto centro futbolo manieže dėl ilgamečio šio miesto futbolo trenerio Aleksandro Špoko atminimo taurės 5×5 formato kovose varžėsi aštuonios komandos.

Šiame, jau dvidešimtus metus skaičiuojančiame turnyre, be šeimininkų –  Kėdainių SC „Autaros“ komandos, dėl minėto trofėjaus kovėsi Kauno rajono, Mažeikių „Atmosferos I“ ir „Atmosferos II“, Ukmergės sporto centro, Kauno FM „Tauro“ ir Jūrmalos „Spartaks“ ekipos. Su pastarojo klubo suaugusiųjų futbolu dar visai nesenai teko susipažinti draugiškose rungtynėse ir  „Šilo“ futbolininkams.

Pagal turnyro nuostatus, komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Po rato varžybų etapo grupės nugalėtojai galutinėje įskaitoje kovėsi tik dėl 1-2 vietų, antrąsias vietas iškovojusios komandos atitinkamai dėl 3-4 vietų.

A.Špoko atminimo turnyrą Kazlų Rūdos futbolininkai pradėjo rungtynėmis prieš Mažeikių „Atmosferos I“ komandą. Pasak SC „Šilo“ jaunimą treniruojančio D.Gabuževičiaus, kazlųrūdiečiai šioje dvikovoje galėjo pasižymėti ne kartą, tačiau neišnaudojo eilės progų. Tuo tarpu mažeikiškiai tokių progų nedovanojo. Ne vienas „Atmosferos I“ futbolininkas buvo ragavęs ir elitinės moksleivių futbolo lygos duonos, tad savo pajėgumą varžovai įrodė įvarčiais. Mažeikių futbolininkai laimėjo dvikovą rezultatu 3:0. Vėliau paaiškėjo, kad kazlųrūdiečiai nusileido būsimiems turnyro nugalėtojams, finale įveikusiems  Kauno FM “Tauro” komandą.

Antroje turnyro akistatoje SC „Šilo“ futbolininkai atsigriebė prieš šeimininkus –  Kėdainių „Autarą“. Varžovus Kazlų Rūdos komanda nukovė rezultatu 5:1.

Paskutinėse grupės rungtynėse D.Gabuževičiaus treniruojama komanda ietis sukryžiavo su Kauno rajono ekipa. Intrigos, įtampos, emocijų ir dramatiškumo šioje dvikovoje netrūko. Ne kartą aikštės teisėjui teko įsiaudrinusius futbolininkus „tramdyti“ geltonomis kortelėmis. Pirmieji praleidę įvartį SC „Šilo“ futbolininkai netrukus ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 3:1. Tuomet kovingumą pademonstravo varžovai. Kauno rajono futbolininkai ištirpdė SC “Šilo” turėtą persvarą ir rezultatą išlygino – 3:3. Negana to, varžovai sugebėjo jį ir persverti 3:4. Kazlų Rūdos futbolininkai nesitaikstė su tokia situacija ir rungtynių pabaigoje sugebėjo išsigelbėti išlygindami rezultatą 4:4. Šios lygiosios, dėl geresnio įvarčių skirtumo, kazlųrūdiečiams lėmė  antrą vietą grupės varžybose ir kovą dėl trečios vietos galutinėje įskaitoje.

Paskutinėje turnyro akistatoje SC „Šilo“ varžovais buvo Ukmergės sporto centro komanda. Kazlų Rūdos futbolininkai kovodami prieš kur kas augalotesnius ukmergiškius greitai išsiveržė į priekį 2:0. Varžovai sušvelnino rezultatą 2:1, tačiau ryžtingai ir kovingai nusiteikę kazlųrūdiečiai palaužė Ukmergės komandą, įveikė juos reuzltatu 4:1 ir iškovojo trečiąją vietą turnyre.

Rezultatyviausi Kazlų Rūdos komandoje buvo D.Banys ir E.Bindokas, kurie į varžovų vartus mušė po keturis įvarčius. Tris kartus varžovų vartus tiksliais smūgiais paženklino L.Ruočkus. Po įvartį į savo sąskaitą įsirašė D.Besarabovas ir O.Šarauskas. Ypač sėkmingai šis turnyras klostėsi D.Baniui ir L.Ruočkui. Pasak trenerio, vos tik minėti futbolininkai pasirodydavo aikštėje, jiems pavykdavo atsidurti laiku ir vietoje ir pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

Geriausiu gynėju šiame turnyre pripažintas O.Šarauskas. Geriausio komandos žaidėjo statusas atiteko J.Bieliauskui, lemiamais rungtynių momentais ne kartą gelbėjusima Kazlų Rūdos komandos vartus nuo įvarčių.

A. Špoko atminimo turnyre Kazlų Rūdos SC “Šilo” gretose rungtyniavo: Lukas Ruseckas, Deividas Banys, Domantas Bražiūnas, Domantas Sauka, Laimutis Ruočkus, Osvaldas Šarauskas, Airidas Sidaravičius, Kristupas Besarabovas, Dominykas Besarabovas, Julius Bieliauskas, Egidijus Bindokas, Justas Stanionis.

Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.