Geroji darbo patirtis su Kauno rajono pradinių klasių mokytojais

0
421

Nors oras nelepino saulės bučiniais ir lauke tvyrojo dargana, Kazlų Rūdos savivaldybės pradinių klasių mokytojos su gera nuotaika laukė svečių iš Kauno rajono mokyklų. Vasario 21 dieną kolegės apsilankė Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje ir Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykloje-darželyje. Mokytojos panašią metodinę dieną organizavo ir anksčiau. Tada vykome į svečius į Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokyklą-darželį, vėliau priėmėme kolegas savo savivaldybės mokyklose.

Labai šiltai svečius sutiko Kazlų Rūdos pradinės mokyklos bendruomenė: direktorė Lina Laužaitienė, mokytojai, kiti darbuotojai. Mokyklos šeimininkai trumpai apžvelgė vykusius projektus ir šventes, papasakojo mokyklos istoriją. Klasėse buvo gausu metodinių priemonių, vaizdinės medžiagos. Galėjome pasižvalgyti po mokyklos edukacines erdves ir ugdymuisi palankias aplinkas. Kelionę tęsėme netradicinio ugdymo įstaigoje, Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykloje-darželyje. Pasitikusios kolegės surengė ekskursiją po mokyklą. Mokyklos direktorė Asta Ališauskienė bei pavaduotoja Asta Bendinskienė džiaugėsi savo mokiniais ir nuveiktais darbais. Papasakojo mokyklos atsiradimo istoriją. Mokytojoms teko įveikti kelias kūrybines užduotis, kurių rezultatas visoms patiko.

Po ekskursijos po mokyklą, skubėjome į seminarą  „Mokytojos psichinės sveikatos stiprinimas“ (lektorė Asta Gudynienė). Jo metu sužinojome, kaip pagerinti savo emocinę sveikatą, išmokome save nuraminti naujais ir senai žinomais, bet primirštais būdais.

Kartu su Kauno rajono pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio pirmininke Margarita Čepliene padėkojome mokyklų administracijai, mokytojams už šiltą priėmimą. Prie kavos puodelio mokytojos pasidalino gerąja darbo patirtimi, apsikeitė žiniomis apie vertinimą, kalbėjo įvairiomis aktualiomis temomis. Ir tikėjosi, kad šis susitikimas ne paskutinis, o tik pradžių pradžia.

Parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Grikietienė

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.