Pergalių seriją mažų miestelių lygoje toliau tęsia Kazlų Rūdos „SC-Regusos“ krepšininkai

0
126

Praėjusį šeštadienį Lietuvos mažų miestelių lygoje pirmo etapo finišo liniją kirto Kazlų Rūdos „SC-Regusos“ krepšininkai. Paskutinėse grupės varžybų „A“ diviziono Pietų zonos rungtynėse Suvalkijos miestelio komanda, kovojusi be vienų iš komandos lyderių N.Varnelio ir R.Matulio, nepagailėjo Alovės „Randers“ ir įveikė juos rezultatu 92:66 (21:20;26:15;25:12;20:19). Tokiu būdu Kazlų Rūdos ekipa tapo grupės varžybų nugalėtojais.

Priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje žengusi varžovų ekipa aikštės šeimininkams didžiausią pasipriešinimą kėlė tik pirmoje rungtynių pusėje. Jau pirmomis rungtynių minutėmis Alovės ekipa buvo priversta vytis “SC-Regusos” krepšininkus. Ypač sėkmingai rungtynėse pasirodė ir jų lyderiu Kazlų Rūdos komandoje buvo G.Navickas, po kurio 5 taškų serijos, pridėjus taiklų metimą ir T.Čerkunovui, „SC-Regusa“ pirmomis kėlinuko minutėmis išsiveržė į priekį 7:2. Visą atkarpą Kazlų Rūdos komanda išlaikė kelių taškų pranašumą, tik pačiomis paskutinėmis jo sekundėmis Alovės krepšininkas A.Jakubauskas po prasiveržimo sumažino aikštės šeimininkų persvarą iki minimumo ir kėlinukas baigėsi rezultatu 21:20.

Antrojo kėlinuko pradžioje “Randers” krepšininkui B.Žvaliauskui buvo pavykę tritaškiu metimu persverti rezultatą 22:23, tačiau netrukus T.Čerkunovo taiklus dvitaškis ir tolimas A.Lencevičiaus metimas viską sugrąžino į savas vėžes ir Kazlų Rūdos ekipa pirmavo 27:23. Iki antros atkarpos pabaigos likus rungtyniauti kiek daugiau nei dvi minutes, po A.Lencevičiaus pelnytų taškų, “SC-Regusa” įgijo dviženklę taškų persvarą (42:31). Ją aikštės šeimininkai išsaugojo iki pirmos rungtynių pusės pabaigos. Komandos išėjo ilsėtis švieslentėje rezultatui esant 47:35.

Vis mažesni Alovės krepšininkų šansai ką nors pakeisti rungtynių eigoje ryškėjo antroje trečio kėlinuko pusėje. Po A.Lencevičiaus tritaškio, iki kėlinuko pabaigos likus trims minutėms, Kazlų Rūdos komandos pranašumas siekė jau 21 tašką, o pasibaigus trečiam ketvirčiui, aikštės šeimininkams ją dar labiau padidinus, paskutinę rungtynių dalį „SC-Regusa“ pasitiko pirmaudama jau 72:47.

Aikštės šeimininkams ketvirtame kėlinuke teliko formalumai. Praėjusių metų šios lygos čempionai dvikovą baigė kaip jau minėta 92:66, ir taip pirmo etapo ciklą baigė iškovodami jau dešimtą pergalę iš dvylikos galimų.

Rezultatyviausiai Kazlų Rūdos ekipoje rungtyniavo šiame mače A.Lencevičius (23 taškai), I.Sinkevičius (19 taškų), G.Navickas (19 taškų). Pastarasis krepšininkas tapo ir naudingiausiu rungtynių žaidėju. G.Navicko indėlis net 33 NB. Net po 6 kartus kamuolį rezultatyviam metimui šioje akistatoje perdavė I.Sinkevičius ir N.Urbanavičius. „Randers“ gretose komandos lyderiu buvo A.Jakubauskas. Jo sąskaitoje buvo 18 taškų ir 25 NB.

Kazlų Rūdos „SC-Regusos“ komandoje rungtyniavo: Tomas Čerkunovas, Julius Gustas, Gediminas Navickas, Ignas Sinkevičius, Nerijus Urbanavičius, Robertas Jasiliūnas, Rokas Klapatauskis, Evaldas Černauskas, Regimantas Ostreika, Artūras Lencevičius.

Pagal Lietuvos mažų miestelių lygos reglamentą, į kitą etapą pateko pirmas dvi vietas „A“ divizione Vakarų, Rytų ir Pietų zonose iškovojusios komandos. Taigi, Kazlų Rūdos „SC-Regusos“ varžovais bus Baisogalos „Auridana“, Narvydžių „Kuršasta“, Užpalių „Užpaliai“, Velžio BC „Velžys“ ir Kruonio „Žaibas“. Antrame etape bus rungtyniaujama vieno rato sistema. Pirmas dvi vietas užėmusios komandos iškovos teisę atkrintamosiose akistatose pradėti kovas nuo aukštesnio laiptelio.

Turnyrinė komandų rikiuotė po pirmo etapo susitikimų (sužaista po 12 rungtynių):