„IKEA Industry Lietuva“ įvertinta už indėlį bendruomenei

0
643

Atviros durys moksleiviams ir studentams, remiami bendruomenei naudingi projektai, parama tiems, kuriems to reikia labiausiai. Ši aktyvi „IKEA Industry Lietuva“ pagalba Kazlų Rūdos bendruomenei buvo pastebėta ir įvertinta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Šiemet įmonė apdovanota „Už svarų indėlį bendruomenei“.

„Tikime, kad iniciatyvūs žmonės, organizacijos bei jų pastangos ir idėjos – miesto gerovės variklis. Nuo 2012 metų kasmet kviečiame gyventojus ir organizacijas teikti paraiškas įvairiems projektams įgyvendinti. Pagrindinis kriterijus – jie turi prisidėti prie bendruomenės gyvenimo kokybės gerinimo“, – sakė generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė.

2016 metais įmonė atrinko ir finansavo du projektus. Jauniesiems Kazlų Rūdos gyventojams įrengta vaikų žaidimų aikštelė, o senoliai skatinami imtis verslo ir susipažinti su ekologija. Trečiojo amžiaus universiteto projekte „Mokykimės gyventi ekologiškai“ skaitomos paskaitos apie ekologišką mitybą, natūralių produktų auginimą, gamybą bei pristatomi smulkaus verslo principai, produktų pardavimo mugėse galimybės.

Būdama didžiausia darbdave regione, įmonė kiekvienais metais atveria savo duris moksleiviams, studentams ir visiems gyventojams. Atvirų durų dienos metu, kuri jau tapo laukiama miesto švente, visi norintys gali dalyvauti ekskursijoje. Jos metu aplankyti gamyklų patalpas, sužinoti daugiau apie įrangą, darbo sąlygas, ekologiją, įmonės istoriją, vertybes ir linksmai praleisti laiką su visa šeima.

Būdami rinkos lyderiais, 700 darbuotojų turinčios įmonės specialistai sukaupta darbo patirtimi aktyviai dalijasi ir su akademine bendruomene, prisideda prie medienos apdirbimo pramonės lygio kėlimo.

„Turime puikių specialistų, kurie kvalifikaciją kelia ir nuolatiniuose mokymuose kituose IKEA skyriuose, vyksta į Švediją. Noriai šia patirtimi dalijamės ir su akademine bendruomene, prisidedame prie studijų tobulinimo. Šiais metais dalyvaujame rengiant Kauno technologijos universiteto gamybos inžinerijos studijų programą“, – pasakojo I. Urbonavičiūtė pridurdama, kad į gamyklas atvyksta ir moksleivių grupės. Taip tikimasi padėti jiems apsispręsti dėl karjeros ir studijų krypties pasirinkimo.

Bendradarbiaujant su organizacijomis „Ernst & Young Lietuva“ bei „Gelbėkit vaikus“,  2016 metais gamyklą aplankė per 30 vaikų iš Lietuvos vaikų dienos centrų.

„IKEA Industry Lietuva“ skleisti gerumą nenustoja ir per šventes. Kalėdiniams sveikinimams ir dovanoms skirtą biudžetą įmonė iškeitė į pagalbą rajono gyventojams. Šiais metais kalėdinių sveikinimų fondas atiteks rajono šeimoms ar asmenims, kurie kreipsis pagalbos į labdaros ir paramos fondą „Bėdų turgus“. Prieš metus šios lėšos buvo skirtos Kazlų Rūdos vaikų dienos centrui. Sekti jų pėdomis įmonė kiekvienais metais kviečia ir savo partnerius.

Norint užtikrinti visapusį bendravimą ir įsiliejimą į vietos bendruomenę, 2009 metais buvo sukurta speciali darbo grupė. Jos nariai dalijasi aktualia informacija, sprendžia kylančias problemas ir rūpinasi bendruomenės gerove. Darbo grupę sudaro Kazlų Rūdos meras, savivaldybės darbuotojai, vietinių gydymo įstaigų vadovai, gyventojų atstovai bei įmonės darbuotojai.

IKEA Industry Lietuva inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.