Sūduvos VVG startavo socialinio verslo akseleravimo programa

0
182

Gruodžio 19 dieną Kazlų Rūdos savivaldybės didžiojoje salėje įvyko Sūduvos VVG ir NVO Avilio inicijuota Socialinio verslo akseleravimo programos Socifaction pristatymas.

Buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis pagal kurią bus teikiamos socialinio verslo konsultacijos ne mažiau kaip 4 socialinio verslo iniciatyvoms, bus suteiktas tinklo ekspertas, bus rengiama susitikimai su vietos savivaldos atstovais, siekiant kurti palankią socialinio verslo politinę aplinką bei organizuojami bendri mokymai socialinio verslo iniciatyvoms.

Jeigu turite socialinio verslo idėjų, kviečiame susisiekti su VVG pirmininke Reda Kneizevičiene ir pasinaudoti puikia galimybe vystyti savo socialinio verslo idėją. Ekspertai bus pasiruošę padėti pasirengti verslo planą, o dalyvaujant Sūduvos VVG strategijos įgyvendinime turėsite ir finansinę galimybę tai įgyvendinti.

Reda Kneizevičienė
Sūduvos VVG pirmininkė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.