„Šilo“ atstovai lankėsi Kazlų Rūdos globos namuose

3
497

Diena iš dienos vis stipriau, vis intensyviau visą krikščionišką pasaulį gaubia Kalėdinė dvasia. Šventiniais rūbais dabinamos eglutės, šūsnius dovanų dideliems ir mažiems ruošia emigracijoje Laplandijoje gyvenantis Kalėdų Senelis, vis didesne jėga visi įtraukiami į artėjančių švenčių įsisiautėjantį šurmulį. Tiesa, kol kas sunkiai kelią į švenčių maratoną skinasi ne mažiau svarbi šio malonaus akiai peizažo detalė – ponia žiema, tačiau ir jai ateis savas laikas.

Į šį sūkurį gruodžio 8-ąją įsiliejo ir LFF pirmos lygos čempionas – Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolo klubas. Tądien jo atstovai – klubo direktorius Audrius Raškauskas, treneris Saulius Vikertas, futbolininkai Gytis Urba ir Vilmantas Bagdanavičius išpildė mažytę svajonę, aplankė Kazlų Rūdos vaikų globos namus.  Šis susitikimas nebuvo netikėtas, jam buvo iš anksto ruošiamąsi ir kaip parodė jo turinys, vaikai nekantriai jo laukė, norėdami iš arčiau susipažinti su Kazlų Rūdą garsinančios futbolo komandos istorija, klubo kasdienybe. Šios įstaigos darbuotojų šiltai priimti „Šilo“ atstovai A.Raškauskas, S.Vikertas jauniesiems gyventojams papasakojo apie komandą, šio žaidimo teikiamą naudą, keliamas emocijas, kvietė mažuosius prisijungti prie komandos gretų ir kartu mokytis futbolo paslapčių.

Savo ruožtu, futbolininkai V.Bagdanavičius ir G.Urba papasakojo kaip jie atėjo į futbolą, ką davė jiems šis žaidimas ne tik kaip futbolininkams, bet ir kaip žmonėms. Tarp klubo atstovų ir jaukioje salėje susirinkusių vaikų užsimezgė šiltas bendravimas. Ne vienas iš kalbintų vaikų, jau buvo lankęsis vasarą Kazlų Rūdoje vykusiose rungtynėse. Šis trumputis susitikimas neliko ir viliamės neliks be pėdsako. Klubo atstovai įteikė vaikams simbolines dovanėles ir pagrindinį šio žaidimo atributą, futbolo kamuolį, patikindami, kad tai nebus komandos paskutinis vizitas ir ateityje dar laukia daug malonių akimirkų.

FK „Šilas“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 KOMENTARAI

  1. Kazlų Rūdos Gėda savo juodus darbus bando nusiplauti ale gražiomis akcijomis. Žinokit nenusiplausit, smirdėsit visą likusį gyvenimą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.