Projektinė veikla Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje

1
437

Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje vykdyti trys projektai, kuriuose dalyvavo moksleiviai iš įvairių klasių.

Programoje „Lino žiedas-5“ vaikai mokėsi draugiškai dirbti komandoje, įvairių pratimų ir žaidimų pagalba įgijo įgūdžių, kaip kultūringai bendrauti, kad visi jaustųsi gerai. Vyko susitikimas Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK Viešosios policijos skyriaus vyriausioji specialistė Akvilė Krunglevičienė, kuri atsakė vaikams į rūpimus klausimus, supažindino su policininko darbo ypatumais, apdovanojo dalyvius spalvinimo knygelėmis. Projekto metu moksleiviai  susipažino su tabako ir alkoholio priklausomybės pavojais, suprato kaip žmogui sunku jų atsisakyti. Aktyviai sportavome,  mokytojos Dalė Kriščiūnienė ir Elena Sakavičiūtė – Pečiulaitienė  4 kartus lydėjo į Marijampolės baseiną ,,Sveikatos banga“. Ten mokėmės plaukti, išsilaikyti vandens paviršiuje. Moksleivių emocinė būklė po baseino buvo puiki. Vaikai tapo draugiški, pasitikintys savimi ir šalia esančiais. Suprato kaip įdomiai ir turiningai galima leisti laisvalaikį.

Vykdydami projektą „Žaliosios planetos draugai“  mokėmės tapti gamtos  sergėtojais, kūrėjais ir grožio  tęsėjais.  Bendradarbiaudami kartu su Kazlų Rūdos mokomąja miškų urėdija,  pradinukus  mokome pažinti, saugoti gamtą, jos neteršti, rūšiuoti buitines atliekas Tai aktualu ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir kiekvienam miestelio gyventojui. Šį projektą vykdydamos mokytojos Violeta Makarevičienė, Nijolė Akelaitienė ir Gina Girdvainienė su ketvirtų klasių mokiniais dalyvavo akcijoje „Darom“ 2016.

Projektas ,,Senolių takais  vykdomas nuo 2006m. Daugiametė draugystė ir bendradarbiavimas su socialinės paramos centro gyventojais – neatsiejama projekto dalis. Esam laukiami švenčių metu.

Projekto vadovas – mokytoja Gina Girdvainienė, jos pagalbininkės Birutė Češūnienė, Violeta Makarevičienė, Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė.

Dalyvaudami  projektinėje veikloje pradinukai ne tik įgyja žinių, yra užimti, bet ir gauna daug teigiamų emocijų, kurias skleidžia savo aplinkoje.

Projektų  dalyviai nuoširdžiai dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai ir pedagogams.

 

 

Kazlų Rūdos pradinės mokyklos bendruomenė

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.