Minime projekto „Aš mokausi plaukti“ pabaigą

0
188

Kazlų Rūdos pagrindinė mokykla vykdė Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų finansuojamą projektą „Aš mokausi plaukti“.

Kiekvieną trečiadienį šeštos klasės mokiniai (mergaitės ir berniukai) bei projekto vadovai Rasa Žemaitienė ir Valdas Kazlauskas vykdavo į plaukimo pamokas Kauno kolegijos Mastaičiuose baseiną. Užsiėmimus vedė plaukimo treneriai, mokantys mokinius taisyklingos plaukimo technikos, įvairių plaukimo būdų, kompleksiškai grūdino organizmą.

2016 m. gruodžio 15 dieną vakare projekto dalyviai ir jų tėveliai bei vadovai rinkosi į popietę „Mūsų mintys, pasibaigus projektui“. Popietės metu vadovai pasidžiaugė apie projekto veiklas. Dirbdami grupėse dalyvių ir tėvelių komandos išsakė savo mintis apie plaukimo teikiamą naudą. Vyko projekto metu užfiksuotų akimirkų peržiūra. Dėkojame Kazlų Rūdos Savivaldybės Sporto Centro administracijai už suteiktą galimybę projekto dalyviams saugiai nuvykti į baseiną.

Projekto vadovai


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.