„Krištolinės gilės“ laureatams bus įteikti išskirtiniai rankų darbo kūriniai

1
548
Menininkė S. Atkočiūtė praskleidė paslapties šydą ir su „Kazlų Rūdos laikraščio“ skaitytojais pasidalino kuriamomis išskirtinėmis gilėmis. Tačiau tai tik užuomina - visą pagamintą apdovanojimą bus galima pamatyti gruodžio 29 d., kuomet bus pagerbti „Krištolinės gilės“ laureatai /Asmeninio archyvo foto

Pirmiesiems šiemet rengiamų „Krištolinės gilės“ apdovanojimų, skirtų  pagerbti gražius, svarbius ir kilnius įvairių organizacijų ar žmonių darbus Kazlų Rūdos krašto visuomenės labui bei nuopelnus garsinant Kazlų Rūdą, laureatams bus įteikti išskirtiniai rankų darbo kūriniai iš stiklo. Juos kuria iš Kazlų Rūdos kilusi menininkė Sandra Atkočiūtė.

s-atkociute
Menininkė Sandra Atkočiūtė

Pasak S. Atkočiūtės, šių metų apdovanojimams kuriamos stiklinės gilės – vienetinės ir unikalios, o jų kūrime menininkei talkina  stiklo meistrai iš Panevėžio bei Kauno. Šiuos išskirtinius stiklo dirbinius bus galima išvysti gruodžio 29 d. „Krištolinės gilės“ apdovanojimų metu.

Menininkė kūrybą derina
su edukaciniais projektais
Kazlų Rūdoje užaugusi kūrėja sako, gyvenimas miškų apsuptame mieste, ryšys su gamta ir ramus gyvenimo tempas pabudino joje kūrybinį pradą ir paskatino tapti menininke.
Šiuo metu S. Atkočiūtė gyvena ir kuria Kaune, yra įsikūrusi menų inkubatoriuje, kuriame užsiima stiklo meno objektų kūryba. Pasak menininkės, savo kūrinius ji pristato įvairiose parodose, neretai jos pagamintus dirbinius galima išvysti įvairiose privačiose ir viešose interjero erdvėse.
„Kūrybinius procesus mėgstu derinti su edukaciniais projektais. Juos organizuoju Kaune su vaikų užimtumo centrais ir meno mokyklomis. Kazlų Rūdoje vasaromis vedu kūrybines stovyklas, o vieną kartą savaitėje susitinku su miesto vaikais meno būrelyje“, – apie savo veiklą pasakoja S. Atkočiūtė.
Apdovanojimai bus įteikti gruodžio 29 d.
Pirmieji „Krištolinės gilės“ laureatai bus pagerbti gruodžio 29 d., Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centre rengiamo Padėkos koncerto visuomenei „Ant metų slenksčio“ metu. Šių metų „Krištolinės gilės“ apdovanojimų globėju tapo savivaldybės meras Vytautas Kanevičius. Apdovanojimų mecenatas – Kazlų Rūdoje įsikūrusi įmonė MB „INTERI“. Apdovanojimus organizuoja „Kazlų Rūdos laikraštis“.
gile_plakatas
„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

  1. Tikimės, kad tiems laureatams tos vienos ,,plikos“ gilės neįteiks. Ji turėtų būti įmontuota ant kažkokio stovelio ir prie suvenyro įteiktas pažymėjimas, nurodantis konkretų apdovanotą laureatą, už ką nominacija, apdovanojimo metai, su nominacijos steigėjo parašu ar firminiu ženklu.
    Tokie dalykai turi būti iki galo išbaigti, apgalvoti. Pati ta viena gilė nieko nesako, bevertė.
    Tokių apdovanojimų vertė ne suvenyro kainoje, o esmėje, ir kaip ta esmė pateikta.
    Gedimino ženklo ordinas be vardinio pažymėjimo irgi nieko nereiškia, nebent kolekcininkui kaip egzempliorius. O jei parodyti anūkams ar vaikams, prie suvenyro turi būti ir apdovanojimo dokumentas, o ne tik bendras mero potvarkis – apdovanotų sąrašas.
    Suvenyro kūrėja ir iniciatoriai turėtų labai apgalvoti kaip tas personalinis dokumentas turi atrodyti. Norisi, kad pirmo blyno neprisvilytų. O mintis ir iniciatyva graži.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.