Šunų susitikimas Kazlų Rūdoje

0
503

Kiekvienas šunų mylėtojas pripažins, jog, priėmęs į savo šeimą šunį, surado patį ištikimiausią bičiulį. Įdomu tai, jog kartu su  keturkojais mes daugiau laiko praleidžiame gryname ore, nuolat judame bei susipažįstame su naujais žmonėmis. Būtent dėl to visus mylinčius ir turinčius savo augintinius kviečiame š. m. lapkričio 27 d. (sekmadienį) 14 val.  į šunų susitikimą Kazlų Rūdoje, kuris vyks Kazlų Rūdos pažintinio miško tako didžiojoje aikštelėje!

Idėja paremta didesnių Lietuvos miestų šunų susitikimais, kurie naudingi tiek šeimininkams, kurie gali pasišnekučiuoti įvairiomis temomis bei dalintis patarimais apie augintinius, tiek šuniukams bendrauti, socializuotis ir žinoma išsilakstyti didelėje šunelių kompanijoje!

Svarbu! Didesnius ir agresyvesnius šunelius, nepripratusius prie kitų augintinių laikyti pririštus prie pavadėlio bent kol apsipras. Taip pat turėkite šuneliams vandenuko ir maišelių ekskrementams.

Laukiami visi be išimties šunelių mylėtojai ir Jų šuneliai!

Jūsų nuomonių ir pasiūlymų lauksime:

https://www.facebook.com/events/803049633167405/


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.