Lauko klasė

0
849

Šių metų rugpjūčio mėnesio pabaigoje Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje startavo Jaunimo iniciatyvų projektas „Lauko klasė“. Šio projekto tikslas –  mokyklos teritorijoje įrengti klasę, kurioje pamokos vyktų netradicinėje ir natūralioje aplinkoje. Klasė, kuria galėtų pasinaudoti visų mokomųjų dalykų mokytojai, kur kiekvienas mokinys galėtų tiesiogiai prisiliesti prie gyvosios gamtos objektų, geriau juos pažinti. Tikimės, jog netradicinėje aplinkoje vyksiančios pamokos mokiniams bus patrauklesnės, įdomesnės.

Projekto vadovai, Rimantas Janušauskas, Jurgita Tiškevičienė, Audrius Vaivada ir Regina Vaivadienė, o taip pat  aštuntų klasių mokiniai, jų tėvai bei seneliai kibome į darbus. Įgyvendinant darbus vyko kelių skirtingų kartų bendravimas ir bendradarbiavimas, praktinių įgūdžių perdavimas jaunajai kartai. Darbui atidavėme daug laiko ir kantrybės: teko padirbėti kepinant rudeniškai saulei, kartais ir iki vėlyvo vakaro. Nuo rugpjūčio iki spalio mėnesio suorganizavome septynis plenerus, nuosekliai įgyvendinome lauko klasės įrengimo darbus.

Iš pradžių buvusi mažos ir jaukios, iš kelių akmenų ir medžio kelmų sudarytos lauko klasės vizija virto didžiule, 30 vietų medžio masyvo lauko klase, už kurią esame dėkingi ir mūsų projekto rėmėjams: UAB „Jūrės medis“, UAB „Migva“, mokinių tėvams už medienos ruošinius, akmenis, už nuoširdų darbą. Už konsultacijas ir pamokymus, kaip apželdinti šios klasės teritoriją, dėkojame Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos specialistams Donatui Petravičiui ir Redui Rutkauskui, už augalų priežiūros įrankius Mocevičiaus firmai „Ginalas“.

Kazlų Rūdos pagrindinė mokykla turi „Lauko klasę“, ir mes tikimės, jog ji, esant palankiam orui, tikrai sulauks mokytojų ir mokinių.

Lauko klasės projekto vadovai


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.