Karjeros diena „Rinkis ateitį 2016“ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje

0
293

„Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“,- teigė Konfucijus. Bet kaip tai padaryti, kaip nesuklysti renkantis ateitį ? Profesijos pasirinkimas – vienas svarbiausių gyvenimo sprendimų. Darbinė veikla turi įtakos visoms gyvenimo sritims ir nenuostabu, nes darbe mes praleidžiame labai daug laiko. Tinkamai pasirinkta profesija padeda įveikti psichologines problemas bei nuo jų apsaugo.

Tikslu padėti jauniems žmonėms apsispręsti žengiant šį svarbų gyvenimo žingsnį, š. m. lapkričio 24 d. gimnazijoje buvo suorganizuota karjeros diena, į kurią buvo pakviestas tikrai gausus būrys svečių. Tą dieną gimnazijoje lankėsi atstovai iš LAMA BPO, FOX (studijos užsienyje), Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto Kauno humanitatrinio fakulteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos, Marijampolės kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro, Kauno taikomosios dailės mokyklos, Kauno technikos profesinio mokymo centro atstovai. Į renginį atvyko Plutškių gimnazijos ir Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokiniai. Labai gaila, kad neatvyko Kauno technologijos universiteto atstovai, nes norinčių pasikonsultuoti mūsų gimnazistų tikrai buvo gausu.

Smagu, kad atvyko ne tik dėstytojai, bet ir studentai ( jų tarpe sutikome ir buvusių mūsų gimnazijos mokinių), kurie noriai dalinosi savo patirtimi apie pasirinktas studijas. Iki 15 val visi norintys galėjo lankytis kabinetuose, kuriuose individualiems pokalbiams laukė mūsų svečiai- atvykusių mokymo įstaigų atstovai. Kauno  Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro studentai surengė praktinius užsiėmimus. 3-4 gimnazijos klasių mokinius su stojimo tvarka ketinantiems studijuoti aukštosiose mokyklose supažindino LAMA BPO atsovė Daiva.

Tikimės, kad renginys mokiniams buvo naudingas ir padėjo rasti atsakymą į klausimus „Kur stoti? Ką veikti, baigus gimnaziją?“

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos inf.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.