Bebruliškės kaimo bendruomenė baigia vykdyti projekto veiklas

0
324
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šį mėnesį Bebruliškės kaimo bendruomenė baigia įgyvendinti projektą – „Bebruliškės kaimo gyventojų aktyvinimas dalyvaujant bendruomeninėje veikloje“.

Projekto veiklų įgyvendinimui finansavimas skirtas  pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbtą Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo 2016 metais atrankos konkursą bei dalį išlaidų koofinansavo Kazlų Rūdos savivaldybė.

Pagal projektą bendruomenė, vasaros metui, buvo numačiusi organizuoti su vietos gyventojų aktyvinimu,  bendruomeniškumo skatinimu ir laisvalaikio įvairinimu  susijusius renginius. Vienas jų – sportinės varžybos, kurių metu įvairių kartų atstovai savo jėgas išbandė žaisdami kvadratą, tinklinį ir krepšinį, o besidomintys kitomis sporto šakomis varžėsi šiaurietiško ėjimo bei jėgos rungtyse.

Bendruomeniškumo ryšiai stiprinami buvo ir tradicinės šventės „Sugrįžkit, kaip sugrįžta paukščiai“ metu, į kurią aktyviai rinkosi vietos gyventojai, kraštiečiai, svečiai iš aplinkinių kaimų, Kazlų Rūdos miesto. Renginio svečiams buvo paruošta įspūdinga muzikinė programa, veikė bendruomenės loterija. Visus susirinkusius linksmino Jūrės kaimo kapela „Medlieva“, šokių kolektyvas ,,Sidabra“ iš Marijampolės bei solistas A. Knyza. Savo gražiausias dainas dovanojo „Lietuvos balsas“ 2015 m. finalistė R. Lingytė, „Lietuvos balsas“ 2013 m. laureatas P. Bagdanavičius, pasirodė linijinių šokių kolektyvas.

Manome, kad projekto metu vykdytos veiklos prisidėjo prie vietos gyventojų bendruomeniškumo ryšių stiprinimo bei galimybių turiningiau ir įdomiau praleisti laisvalaikį.

Projektą finansavo:

izic38606

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.