- Reklama -
Pradžia Bendruomenės Atšvaito diena Jūrės kaimo bendruomenėje

Atšvaito diena Jūrės kaimo bendruomenėje

- Reklama -

Jūrės kaimo bendruomenė jau penktus metus dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, nuolat gilindama savo žinias eismo saugumo klausimais.

Beveik kiekvienais metais tamsiu paros metu įvyksta daug eismo įvykių, kurių metu sužalojami ar žūsta žmonės. Dažnai nelaimių priežastimi būna  pėstieji ir dviratininkai, kurie vis dar nesegi atšvaitų ar šviesą atspindinčių liemenių. Kadangi Jūrės kaime yra daug įmonių, todėl į darbą žmonės dažnai vaikšto pėsčiomis ar važiuoja dviračiais, o dauguma vaikų į Kazlų Rūdos ugdymo įstaigas taip pat eina pėsčiomis. Nelaimių būtų galima išvengti, jei dviratininkai  ir  pėstieji juos segėtų.

Spalio 18 d. Jūrės kaimo bibliotekoje susirinko vaikai, suaugusieji, senjorai. Jūrės bendruomeniečiai juos pakvietė į renginį, skirtą atšvaito dienai. Renginio vedėja Ingrida Bagdzevičienė papasakojo apie projektą, apie saugaus elgesio kelyje svarbą kiekvieno mūsų gyvenime. Susirinkusieji žiūrėjo video medžiagą apie projekto išplitimą visoje Lietuvoje. Po to sprendė saugaus eismo testus pagal amžiaus grupes. Jauniausi dalyviai varžėsi, kas greičiau sudėlios dėlionę ir perskaitys patarimą, kaip saugiai elgtis gatvėje.

Pralaimėjusiųjų nebuvo,  tik pagilintos saugaus eismo žinios, dalyviams padalinti atšvaitai  ir kitos saugaus eismo priemonės, kurios gali apsaugoti  nuo nelaimės tamsiu paros metu.

Jūrės kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Sliserienė

- Reklama -
- Reklama -

Žinios

- Reklama -
- Reklama -