Sporto centro dziudo imtynininkas – jaunučių sporto žaidynių prizininkas

0
309

Spalio 7-ąją Kaune vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių dziudo imtynių finalai. Juose galėjo dalyvauti tik tie sportininkai, kurie vos prieš keletą savaičių vykusiose zoninėse varžybose, savo regionuose (Centro, Rytų, Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos zonos, – aut.past.) tapo prizininkais.

Į laikinojoje sostinėje vykusius finalus kelią prasiskynė ir trys Aleksandro Kolkatovo treniruojami Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkai: Aronas Kestenis, Julius Akelis ir Gabrielė Černauskaitė. Šio dziudo imtynių specialisto darbas negali nedžiuginti. Vienas iš jo treniruojamų sportininkų – Aronas Kestenis (svorio kategorija iki 38 kg) tapo šių sporto žaidynių prizininku, iškovojo bronzos medalį.

Kazlų Rūdos sporto centro treneris neslėpė džiaugsmo, kad šiemet tarp miestelio dziudo imtynininkų buvo galima pamatyti ir naują veidą, kuris papildė sėkmingai šioje sporto šakoje besidarbuojančio A.Kolkatovo sportininkų gretas, gretas tų, kuriems jau yra tekę lipti ant prizininkų pakylos tokio masto varžybose.

Paklaustas, kas nulėmė šio dziudo imtynių paslapčių besimokančio sportininko sėkmę, trenerio manymu, ne paskutinėje vietoje tokiose varžybose būna palankūs ar nepalankūs burtai, po kurių paaiškėja, su kuriais varžovais tenka kovoti viename ar kitame etape. Antra vertus, tai buvo jaunučių sporto žaidynių finalai ir iš principo juose silpnų varžovų nebūna. Dziudo imtynių specialisto vertinimu, A.Kestenis pasimokė šiose varžybose iš padarytų klaidų, kovos metu girdėjo ir vykdė trenerio patarimus ir pasiekė atitinkamų rezultatų.

A.Kolkatovo teigimu, nenuvylė trenerio ir J.Akelio bei G.Černauskaitės pasirodymas. Nors minėtiems sportininkams medalių iškovoti nepavyko, tačiau jie pasirodė pagal galimybes ir garbingai atstovavo Kazlų Rūdai.

Sporto centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.