„Šilas“ sutriuškino „Lokomotyvą“ ir susigrąžino pirmąją vietą

3
332

Išsvajoto LFF Pirmos lygos nugalėtojų titulo link dar labiau priartėjo Kazlų Rūdos „Šilas“. Savo žiūrovų akivaizdoje „Šilas“ 7:0 (1:0) sutriuškino Radviliškio „Lokomotyvą“ ir susigrąžino pirmąją vietą turnyro lentelėje. Titulo likimas spręsis jau po savaitės.

Sekmadienio rungtynėse įvarčiais pasižymėjo visa smogiamoji „Šilo“ jėga – Ričardas Beniušis atliko „pokerį“, Evaldas Grigaitis dublį, o Mangirdas Radzevičius kamuolį į vartus pasiuntė kartą.

Paraišką pergalei pasiekti šeimininkai pateikė anksti – jau devintąją minutę, kai po Aurimo Raginio reido kairiuoju kraštu ir gero perdavimo, savojo šanso nepraleido Evaldas Grigaitis – 1:0!

Aktyviai pradėję rungtynes Gedimino Jarmalavičiaus ir Sauliaus Vikerto auklėtiniai varžovams neleido sukurti nieko pavojingo. Per pirmąjį kėlinį „Lokomotyvas“ kėlė vos vieną kampinį ir rimtesnės gresmės Mindaugo Malinausko ginamiems vartams nekėlė.

20-ąją minutę po Evaldo Grigaičio perdavimo vienas prieš vartus iššoko Andrius Urbšys, vis tik Erlando Duršliko pergudrauti jam nepavyko. 28-ąją minutę jau po Aurimo Raginio perdavimo net du kartus pavojingai smūgiavo Ričardas Beniušis, tačiau abu kartus E. Duršlikas žaidė puikiai.

Neišnaudotų progų seriją 35-ąją minutę pratęsė ir Edvinas Puzara. Jo baudos aikštelėje smūgiuotą kamuolį vėl atrėmė Erlandas vartininkas. Rezultatas pirmajame kėlinyje taip ir nepasikeitė.

Kaip ir buvo galima tikėtis, įvarčiai pasipylė po pertraukos. Savotišku pavojumi būtų galima laikyti aštrų Nikolajaus Misiuko smūgį iš toli antrojo kėlinio pradžioje, tačiau tai ir buvo viskas, ką „Lokomotyvas“ sugebėjo pademonstruoti.

Šeimininkų pirtis maksimaliai įkaito 56-ąją minutę, kai po Ričardo Beniušio perdavimo galva dar kartą pasižymėjo prie tolimojo virpsto buvęs Evaldas Grigaitis – 2:0.

Vos po kelių minučių „Šilas“ triumfavo dar kartą – po gero perdavimo pavojingai smūgiavo R. Beniušis ir nors vartininkas sureagavo, pirmasis prie jo suskubo Mangirdas Radzevičius – 3:0.

62-ąją minutę „Šilo“ fanai ir vėl pašoko iš savo vietų. Po Ilya Tračinskio perdavimo Audrius Brokas pasiuntė kamuolį toliau link Didžiojo Beno, kuris savojo šanso nepraleido – 4:0.

Sekmadienio šou su Ričardu Beniušiu tęsėsi ir 67-ąją minutę, kai po perdavimo iš kairiojo krašto šis įmušė galva – 5:0.

Nors žiūrovams nuo įvarčių galėjo apsisukti galva, ji tikrai neapsisuko šeimininkams. Po penkių minučių ir vėl gerą perdavimą iš krašto atliko Vilmantas Bagdanavičius, o rezultatyviausias „Šilo“ futbolininkas Ričardas Beniušis ir toliau mušė negailestingai – 6:0.

„Lokomotyvo“ futbolininkai ir toliau ieškojo savojo žaidimo, tačiau savas madas diktavo tik viena komanda – „Šilas“. 74-ąją minutę jis įmušė dar kartą, įformino „pokerį“ ir užtikrino savo komandai įspūdingą pergalę rezultatu 7:0.

Paskutines sezono rungtynes, kurios vyks ši sekmadienį, 14 val. su Gargždų „Banga“, „Šilas“ pasitiks turėdamas dviejų taškų persvarą prieš „Palangą“. Matematika paprasta – laimėjęs sekmadienį „Šilas“ triumfuos LFF Pirmoje lygoje.

„Šilas“: Mindaugas Malinauskas, Vilmantas Bagdanavičius, Gytis Urba (57’ Haroldas Serbenta), Audrius Račkus, Povilas Kiselevskis, Edvinas Puzara (55‘ Mangirdas Radzevičius), Andrius Urbšys (59‘ Ilya Trachynski), Aurimas Raginis (46’ Audrius Brokas), Evaldas Grigaitis (61‘ Ramūnas Mačežinskas), Alfredas Skroblas, Ričardas Beniušis.

FK „Šilas“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 KOMENTARAI

  1. Šilas papirkinėja visus Palangos varžovus, kad šie atimtų taškus iš jų. Bet Palanga gera komanda ir taškų nedalina. O su Lokomotyvu šimtu procentų sutartos rungtynės. Visi pasižiūrėjo sportinį teatrą, ir visų pilnos kelnės džiaugsmo, kokie mes kieti kaip visus triuškinam, nors viskas iš anksto sutarta.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.