Projektas „Stipri šeima – darni bendruomenė“ įsibėgėja

0
217

VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centras įgyvendina projektą „Stipri šeima – darni bendruomenė“, finansuojamą iš valstybės biudžeto ir įstaigos lėšų.

Rugpjūčio mėnesį startavęs projektas jau įsibėgėjo. Kartu su šeimomis įgyvendinome nemažą dalį veiklų, kurios davė gerų emocijų, naujos informacijos, reikalingos pagalbos ir tiesiog nuoširdžių pokalbių.

Stovykla prie Višakio Rūdos šaltinėlio, popietė gaminant naminį plastiliną, popietė kuriant rudeninių puokščių kompozicijas subūrė ir atitraukė nuo kasdieninių rūpesčių bent trumpam šeimas bei jų vaikus. Gerų emocijų ir išradingumo netrūko. Šeimos noriai bendravo, padėjo vieni kitiems, taip skatindami tarpusavio pasitikėjimą.

Susitikimų su AA draugijos nariu metu, šeimų nariai gavo daug naudingos informacijos apie alkoholio priklausomybę, poveikį bei žalą ne tik vartojantiems, bet ir artimiausioje aplinkoje esantiems žmonėms. Supažindino su pagalbos metodais ir problemos sprendimo būdais, tačiau svarbiausias – pripažinimas sau, kad turi priklausomybę. Visi norintys galėjo individualiai pasikalbėti su AA draugijos nariu.

Vaikams buvo surengtas susitikimas su vaikų psichologe, kuri pravedė grupinį užsiėmimą. Jo metu, vaikai atsiskleidė, išsipasakojo, pasidalino savo mintimis, džiaugsmais ir širdelių skausmais. Kaip psichologė minėjo, darbas su vaiku yra ir lengvas ir sunkus, tačiau pritaikyta tam tikra bendravimo forma gali atskleisti daug informacijos. Taip ir susitikimo metu, jie piešė, žaidė žaidimus, bendravo ir bendradarbiavo.

Tikimės ir toliau gražaus bendradarbiavimo, šiltų susitikimų su šeimomis ir jų nariais.

Kazlų Rūdos socialinės paramos centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.