Projektas „Gyvenk sveikai“ tęsiasi

0
219

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė įgyvendina sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 6“.

Šias metais mūsų pasirinkta veiklos kryptis  – alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija. Projekto programa esame numatę suteikti gimnazistams  žinių ir gebėjimų padedančių suprasti alkoholio,  tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų neigiamą poveikį ir žalą žmogaus organizmui bei visai supančiai aplinkai, įvertinti  negatyvius  reiškinius, pajusti  atsakomybę  dėl  savo   ir  kitų sveikatos. Ugdyti sveikos gyvensenos nuostatas,  poreikį įdomiai ir sveikai leisti laisvalaikį ir supratimą, kad laisvalaikis be žalingų įpročių yra naudingas ir prasmingas.

Švietimas ir prasmingas laisvalaikio praleidimas yra viena iš priemonių prevencijai.

Projekto įgyvendinimą pradėjome rugsėjo 27 d. edukacine išvyka į Birštoną. Projekto dalyviai išklausė paskaitą „Aktyvus laisvalaikis – sveikatos šaltinis“ ir diskutavo apie  aktyvaus laisvalaikio naudą žmogui ir aplinkai. Edukacinio užsiėmimo metu projekto dalyviai taip pat  susipažino su  Kneipo  gydymo metodikos esme ir išbandė  refleksoterapinį  Kneipo taką. Vėliau tęsiant edukacinį užsiėmimą sužinojo naudingos informacijos  apie mineralinio vandens naudą žmogaus organizmui,  biuvetėje gėrė mineralinį vandenį.

Po to gimnazistai aktyviai ir smagiai leido laiką važinėdami dviračiais Žvėrinčiaus taku, susipažindami su Birštonu ir jo apylinkėmis.

Prasmingas, aktyvus,  gryname ore praleistas laisvalaikis, tai geros emocijos, nauda organizmui.

Projektas finansuojamas  Kazlų Rūdos savivaldybės   visuomenės sveikatos specialiosios programos lėšomis.

Projekto dalyviai

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.