Pasiūlymas patikrinti šilumos kainų pagrįstumą pasirodė nevertas dėmesio

0
206

Rugsėjo pabaigoje tarybos opozicijos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) ir Liberalų sąjūdžio frakcijų atstovai raštu kreipėsi į merą Vytautą Kanevičių, siekdami sužinoti, kas iki šiol nuveikta, sprendžiant miesto šilumos ūkio problemas ir kokių naujienų artėjant žiemai tikėtis gyventojams.

Meras teigia, kad vyksta teismo procesai, kurių pabaigos dar nematyti. Gaila, kad apie tai tarybos nariams pavyko sužinoti tik po raštiško kreipimosi. Savivaldybės atstovai tęsia savo pačių sugalvotą tradiciją nepasakoti visuomenei apie tai, kas gyventojams yra svarbiausia.

Tame pačiame rašte opozicijos atstovai pasiūlė savivaldybės vadovui kreiptis į VKEKK ir pasidomėti, ar Kazlų Rūdos gyventojams nebuvo siunčiamos dirbtinai išpūstos sąskaitos už šilumą 2012 m. -2014 m. laikotarpiu, nes, kaip žinia, VKEKK atlikus UAB „Vilniaus energija“ (kuri, kaip ir UAB „Marijampolės šiluma“, priklauso tai pačiai „Veolia“ įmonių grupei) 2012 – 2014 m. reguliuojamos veiklos sąnaudų patikrinimą, nustatyta, kad bendrovė per šį laikotarpį į šilumos kainas nepagrįstai įtraukė daugiau nei 24,3 mln. Eur.

Į šį TS-LKD ir Liberalų sąjūdžio atstovų taryboje pasiūlymą meras nesureagavo.

TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.