Kazlų Rūdoje prasidėjo naujas „Auksinio proto“ rudens-žiemos sezonas

0
491

„Auksinis protas“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių. Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Auksinio proto“ žaidimuose nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. Žaidimas leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis.

Žaidimą organizuoja „Auksinis protas“, Kazlų Rūdos savivaldybės viešoji biblioteka bei Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“.

Rugsėjo 27 – gruodžio 6 d. „Auksinio proto“ turnyrai vyks ir Kazlų Rūdoje, viešosios bibliotekos salėje. Šiuose turnyruose gali dalyvauti bet kokio amžiaus žmonės. Viskas ko reikia – tai suburti 2-9 žmonių komandą, ją užregistruoti ir jūs jau dalyvaujate žaidime.

Rugsėjo 27 ir spalio 4 d. įvyko pirmieji du iš dešimties turnyrų Kazlų Rūdoje. Juose dalyvavo po 8 komandas. Po įnirtingos ir azartiškos kovos pirmojo žaidimo nugalėtojais tapo komanda „Proto kruopos“, o antrąjį žaidimą laimėjo komanda „Kintamieji“.

rez_kazluruda_09_27

Kitas etapas įvyks jau ateinantį antradienį, spalio 11 d. 18.30 val. Kazlų Rūdos savivaldybės viešosios bibliotekos salėje. Kviečiame suburti savo mokyklos, organizacijos, įmonės ar įstaigos komandą ir sudalyvauti nuotaikingame „Auksinio proto“ žaidime. Į žaidimą vis dar galima registruotis el. paštu dainius.vecerskas@kazluruda.lt arba telefonu 8 662 11424.

Organizatorių informacija

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.