DRAGFEST.LT 2017. Dar daugiau automobilių ir motociklų griausmo

0
970

Šią vasarą gausų būrį dalyvių ir žiūrovų sutraukęs automobilių bei motociklų festivalis DRAGFEST.LT ir kitąmet nudžiugins šį renginį pamėgusius gerbėjus. 2017 metų birželio 9 – 11 dienomis Kazlų Rūdos aerodrome bus surengta antroji DRAGFEST.LT fiesta, žadanti dar daugiau neišdildomų įspūdžių ir pramogų.

Automobilių ir motociklų festivalyje DRAGFEST.LT 2017 žiūrovai galės išvysti daugiau nei 300 unikalių automobilių bei virš 1000 motociklų iš Baltijos bei kitų Europos šalių.

Renginio metu padangėje pikiruos „DragFest.LT oro linijos“, o ant žemės žiūrovai savo drąsą galės patikrinti „Drift taksi“ boliduose. DRAGFEST.LT 2017 lankytojų lauks įspūdingai išpuoštų automobilių ir motociklų parodos ir daugybė įvairių, nuotaikingų laisvalaikio pramogų.

Festivalis DRAGFEST.LT 2017  skiriamas visai šeimai, tad pramogų jame netrūks ir mažiausiems, didžiausiems. Moterys galės puoštis henna tattoo, o vaikams bus įrengta vaikų zona su pramogomis. Kitų metų DRAGFEST.LT 2017  naujiena – fiestos metu vyks atskiras Baltarusijos ir Lenkijos automobilių traukos lenktynių (drag) čempionatas. Automobilių bei motociklų festivalio desertas – motociklų drag lenktynės.

DRAGFEST.LT 2017 rengėjai Linas Trečiokas ir Aivaras Rudzis, tikina, jog antrasis festivalis bus dar įspūdingesnis, o rengiama pramogų fiesta užkariaus žiūrovų širdis.

DRAGFEST.LT 2017 dėkoja buvusiems ir būsimiems festivalio rėmėjams, kurių dėka išskirtinių automobilių ir motociklų fanai Kazlų Rūdos aerodrome gali mėgautis unikaliu renginiu.

Atskiras nuoširdus ir didelis DRAGFEST.LT organizatorių ačiū – Lietuvos krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui, šiais metais padėjusiam šventę surengti kariškiams priklausančiame Kazlų Rūdos oro uoste.

DRAGFEST.LT inf.

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.