Senjorų susitikimas

0
331

Rugsėjo 9 dieną Ąžuolų Būdos UDC salėje Kazlų Rūdos senjorai, vadovaujami pirmininkės Ramutės Vinikienės susitiko su Ąžuolų Būdos senjorų klubu ,,Ąžuolynė“ ir jos vadove Gene Spūdiene.

Svečius pasitiko ir daina pasveikino Ąžuolų Būdos kultūrinio darbo organizatorė Inga Kidolienė.

Abu klubai pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Pristatė savo šventines programas: grojo, dainavo, vaidino, skaitė eiles. Savos kūrybos poeziją skaitė buvęs ąžuolųbūdietis Liudas Bielskus. Geros nuotaikos, linksmo juoko buvo daug.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, dalyvavusi susitikime, pasidžiaugė, kad ir jos gimtojo krašto senjorai aktyvūs, palinkėjo sėkmės.

Ąžuolų Būdos parapijos kunigas Arūnas Simonaitis senjorams skyrė savo atliekamą dainą apie ąžuolėlį, o bendruomenės pirmininkas Romaldas Bliuvas pasveikino jubiliatus.

Ąžuolų Būdos mišrus vokalinis ansamblis ,,Gilija“ (vadovė Inga Kidolienė) senjorus sveikino dainomis, o Sūduvos  VVG pirmininkė Reda Kneizevičienė ne tik linkėjo geros sėkmės senjorams, bet ir  dovanojo didžiulį arbūzą rudens vaišių stalui.

Rudens gėrybių vaišės prasidėjo nuostabaus skonio moliūgų sriuba, kurią virė ir į šventę atsivežė Kazlų Rūdos senjorų klubas.

Ilgai netilo šventinis šurmulys. Vaišės, dainos, žaidimai pylėsi kaip iš gausybės rago. Smagi, jauki rugsėjo popietė prabėgo prasmingai, suteikdama daug vilčių ateičiai, naujiems darbams, naujiems susitikimams.

Rita Venckūnienė, Ąžuolų Būdos kaimo bibliotekininkė

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.