Sausakimšame namų stadione „Šilas“ žiūrovams padovanojo puikią pergalę

2
541

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai pergalingai sugrįžo į namus. LFF Pirmos lygos 23-ojo turo rungtynėse pirmenybių lyderiai rezultatu 3:1 (0:0) įveikė trečioje vietoje žengiantį „Panevėžio“ klubą ir dar labiau įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje.

Rungtynėse, kuriose netrūko garbingų svečių, sirgalių, įmuštų įvarčių ir stiprių emocijų pliūpsnių, pritrūko tik vieno dalyko… žalių marškinėlių, kurių buvo išdalinta per 500…! Itin gausiai susirinkusius ir išsiilgusius Kazlų Rūdos komandos sirgalius, „Šilo“ futbolininkus sveikino ir linkėjo geros kovos miestelio vadovai – meras V.Kanevičius, jo pavaduotojas J.Kazla, LR krašto apsaugos ministras J.Olekas, LFF generalinis sekretorius N.Dunauskas.

Netrukus prasidėjo tai, ko buvo taip ilgai laukta. Nuo pat pirmų minučių G.Jarmalavičiaus treniruojama komanda įgijo žaidybinį pranašumą ir kontroliuodama daugiau kamuolį gerokai dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje. Jau 2-ąją minutę, po E.Grigaičio skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, šiek tiek galva baudos aikštėje jį  lietė totalus „žaidimo antrame aukšte“ lygoje lyderis R.Beniušis, tačiau kamuolys liko aikštėje. 10-ąją minutę A.Raginio smūgiuoto kamuolio galią ir skonį, prasižengus panevėžiečiams baudos aikštės prieigose, teko pajusti M.Suvaizdžiui.

Aukštaitijos komandos vartininkas ne be vargo kamuolį atrėmė. Įsimintinas epizodas iš „Šilo“ komandos pusės buvo 30-ąją minutę. Labai arti įvarčio atsidūrė R.Beniušis, kai po V.Bagdanavičiaus skersuoto kamuolio iš kairio krašto, baudos aikštėje minėtas puolėjas smūgiuodamas galva siuntė kamuolį į vartus, tačiau M.Suvaizdis krisdamas sugebėjo ranka nusileidusį ant žemės ir skriejantį į vartus kamuolį išmušti.

37-ąją minutę, po A.Raginio skersuoto kamuolio iš to pačio krašto, vėl galva smūgiavo R.Beniušis. Šįkart kamuolys į vartų plotą nepataikė. Pirmam kėliniui einant į pabaigą, 43-ąją minutę varžovų baudos aikštėje pirtį užkūrė E.Grigaitis, kuris suklaidinęs pora panevėžiškių atliko trumpą perdavimą A.Urbšiui, tačiau pastarojo smūgiuotą kamuolį varžovų gynėjai spėjo paskutinę akimirką blokuoti.

Panevėžio komandos futbolininkams pirmoje rungtynių pusėje kartkartėmis lankantis „Šilo“ baudos aikštės prieigose buvo pavykę atlikti pora smūgių, tačiau jie į vartų plotą nepataikė.  Taigi, įvarčių vis nebuvo, tačiau  jei taškai būtų skaičiuojami pagal bokso taisykles, tai nebuvo jokių abejonių, jog pirmasis „raundas“ priklausė Kazlų Rūdos komandai.

Solidžius pamatus pergalei „Šilo“ futbolininkai išliejo pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Jau 47-ąją minutę, po A.Raginio keliamo kampinio nuo kairės gairelės, kamuoliui kiek užsibuvus baudos aikštėje, jį tiksliu smūgiu pro abiejų komandų žaidėjus į vartus pasiuntė R.Beniušis ir „Šilo“ vienuolikė išsiveržė į priekį. Kazlų Rūdos komandos futbolo sirgalių džiaugsmo dozė buvo padvigubinta 50-ąją minutę.  Iš šoninės linijos kamuolį į baudos aikštę įmetė V.Bagdanavičius, joje R.Beniušis pasisukdamas krūtine sugebėjo jį pasiųsti arčiau vartų buvusiam A.Brokui, kuris apsisukdamas tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:0.

Po tokio nokdauno pirmą aštrų epizodą Panevėžio futbolininkai sukūrė 57-ąją minutę, kuomet prie „Šilo“ baudos aikštėn siųsto kamuolio atsidūrė net pora svečių futbolininkų, tačiau laiku prie kamuolio pasirodęs M.Malinauskas krisdamas blokavo kamuolį ir pavojus buvo neutralizuotas. 60-ąją minutę vos „neprisižaidė“ prie savų vartų varžovai.

Tuomet E.Grigaitis padedant R.Beniušiui perėmė kamuolį Panevėžio baudos aikštėje, atsidūrė su juo gana aštriame dešiniame kampe ir pamėgino pro varžovų gynėją smūgiuoti, tačiau kamuolys pralėkė pro kairį vartų virpstą. Deja, netrukus po šios kiek netikėtai pasitaikiusios galimybės pasižymėti, sekė varžovų švelninantis skirtumą ir grąžinantis intrigą į rungtynes įvartis. 61-ąją minutę praradus kamuolį „Šilo“ futbolininkams varžovų aikštės pusėje, panevėžiečiai suskubo į greitą ataką, kurios smaigalyje po M.Savėno tikslaus perdavimo vienas prieš vartus atsidūrė T.Markevičiu.

Jis nukreipė kamuolį į M.Malinausko ginamus vartus, rezultatas tapo 2:1, Kazlų Rūdos komandos pergalė pakibo ant vieno įvarčio. Kazlų Rūdos komandai galimybė vėlei atitrūkti pasitaikė 70-ąją minutę. Vėl R.Beniušis pademonstravo, kad gali sėkmingai tvarkytis su kamuoliu įvairiomis kūno dalimis. Jis baudos aikštėn siųstą kamuolį krūtine pasiuntė prie pat vartų pasirodžiusiam A.Urbšiui, tačiau pastarojo smūgiuotą kamuolį M.Suvaizdis sugebėjo atremti.

Panevėžiečių šis epizodas neišmušė iš vėžių ir 74-ąją minutę V.Liubšio treniruojama komanda vos neišlygino rezultato, kai po A.Borodino perdavimo iš kairio krašto į baudos aikštę, komandos kolega būdamas netoli vartų mėgino smūgiuoti kamuolį, tačiau M.Malinauskas sureagavo ir kamuolį atmušė, o netrukus kamuolys paliko ir Kazlų Rūdos komandos baudos aikštę.

Bet kokios varžovų galimybės gelbėtis lygiosiomis buvo nubrauktos 84-ąją minutę. Juvelyriškai tikslią standartinę situaciją išnaudojo „Šilo“ futbolininkai. Prasižengus svečiams baudos aikštės prieigose, A.Brokas siuntė kamuolį aukšta trajektorija į dešinę Panevėžio baudos aikštės zoną. Joje pasirodęs I.Tsyvilko galva atliko taip pat perdavimą tolimojo vartų virpsto link ir tą pat akimirką išsivadavęs iš varžovo R.Mačežinskas vienu lietimu nukreipdamas kamuolį į varžovų vartus įtvirtino „Šilo“ pergalę. „Panevėžio“ vienuolikė įveikta rezultatu 3:1.

Kazlų Rūdos „Šilas“: Mindaugas Malinauskas, Vilmantas Bagdanavičius, Gytis Urba, Audrius Račkus, Povilas Kiselevskis (64’ Ilya Trachynski), Andrius Urbšys, Evaldas Grigaitis (90’ Haroldas Serbenta), Aurimas Raginis (76’ Ramūnas Mačežinskas), Audrius Brokas (88’ Edvinas Puzara), Ričardas Beniušis (84’ Mangirdas Radzevičius), Ilya Tsyvilko.

Kitas trijų taškų vertės mūšis Kazlų Rūdoje vyks rugsėjo 10 d., šeštadienį, 14.00. „Šilo“ futbolininkų varžovas – Alytaus „Dainava“. Gausus futbolo fanų būrys – būtinas!

fksilas.lt inf. ir foto


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 KOMENTARAI

 1. Aurimas Budraitis

  Praėjusią savaitę Lietuvos futbolas triumfavo. Šalies Respublikos Seimas priėmė ilgai lauktą Manipuliacijos sporto varžybomis įstatymo pataisą. Jos pagrindinis akcentas – galimas laisvės atėmimas.

  Pavadinkime tai didžiausiu naujosios federacijos laimėjimu. Laimėjimu, kuris pagaliau gali panaikinti daugiau nei dešimtmetį įsišaknijusią lažybų piktžaizdę. Tiesa, gali ir nepanaikinti. Ypač iki 2017 metų pradžios, kol šis įstatymas nebus įsigaliojęs. Ypač pirmoje šalies lygoje, kuri šiemet A lygą lažybų klausimu kala į vieną kasą.

  Atkreipkite dėmesį į pirmos lygos rungtynių rezultatus, kurie užfiksuoti tose dvikovose, kurios nėra transliuojamos futbolo.tv kanalu. Sakysite, sutapimas? Normalūs rezultatai? Tikriausiai, taip. O kada gi buvo kitaip?

  Iš plataus pirmos lygos rungtynių (kurios nebuvo rodytos) sąrašo beskime pirštu į dvikovą: Gargždų “Banga” – Kazlų Rūdos “Šilas”. Kitaip tariant, beskime pirštu į komandą, kuri išsivalė nuo purvo prieš komandą, kuri yra velniškai neaiški. Sutikite, aiškumo “Šilo” žaidėjų panenkos LFF taurės turnyre tikrai nepridėjo. Priminsime, kad tos rungtynės irgi nebuvo filmuojamos.

  Grįžtant dar šiek tiek prie tų panenkų, tai LFF drausmės komitas padarė siaubingą dalyką. Jis palaimino “Šilo” baudinių seriją, nepaisant to, kad turėjo liudininkų, girdėjusių, ką kalba “Šilo” žaidėjai ir treneriai. Futbolas.lt pasistengė, kad tų žmonių liudijimus išgirstų tie, kuriems reikia išgirsti. Ir išgirdo. Tačiau absoliučiai nieko nepakeitė.

  Ką tai reiškia? Ogi, tai, ką grupė ŽAS dainavo dar prieš 20 metų: “Kartok, jei pats sau nepadėsi – tau niekas nepadės. Ir paprasčiausiai tau bus pi…c”. Kitais žodžiais kalbant, jeigu tu nesi pasiruošęs bausti šiandien, kodėl galvoji, kad būsi pasiruošęs rytoj?

  Aišku, reikia pabrėžti, kad formaliai “Šilas” buvo nubaustas. Tačiau jų bausmė labai primena liūdnai pagarsėjusį Darbo partijos lyderį. Anas juk irgi buvo nubaustas juodosios buhalterijos byloje.

  O dabar atsiribokime nuo “Šilo” ir žvilgtelkime į dar vieną įdomiąją pirmos lygos komandą, kuri pavadinkime yra švari. Tos komandos pavadinimas “Kražantė”, ji atstovauja Kelmės miestui.

  Šios komandos dvikova su “Žalgiriu B” buvo, pavadinkime, keistos. Futbolas.lt federaciją apie šias rungtynes įspėjo, tad bus įdomu stebėti, ką šiuo klausimu pasisakys LFF drausmės komitetas.

  P.S.: apie šias rungtynes futbolas.lt gavo įdomų laiškelį, kurį artimiausiu metu paviešins.

  Beje, turbūt netikėta, kad šios rungtynės nebuvo filmuojamos?

 2. laikais nieko už ačiū nebūna,ir tie 500 marškinėlių kainuojančių vos pora eurų, yra noras įsiteikti visuomeniai. Jie apgaudinėja normalius sirgalius žaisdami sutartas rungrynes, ir iš to uždirbdami lažybų kontorose šimteriopai daugiau, o kur nešvarųs dalykai, ten ir mūsų visų išlaikoma ir mokesčių mokėtojų sunkiai uždirbtus pinigus švaistanti valdančioji dauguma su ministrais priešakį.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.