Profesinės šventės proga pasveikinti socialiniai darbuotojai

0
284

Rugsėjo 27-ąją dieną, buvo minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Ta proga Kazlų Rūdos savivaldybės vadovai pasveikino socialinį darbą dirbančiuosius ir padėkojo jiems už sudėtingą ir prasmingą darbą.

„Profesinės šventės proga nuoširdžiai sveikinu Jus ir dėkoju, kad gelbėjate žmonių likimus, kad dovanojate viltį ją praradusiems ir kad gebate sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą bėdos ištiktajam,- sveikindamas socialinius darbuotojus kalbėjo Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius. – Te neapleidžia Jūsų stipri sveikata, dvasios stiprybė ir noras dalintis su kitu tuo, ką turite tauriausio savo širdyse.“

Už iniciatyvų ir ir nuoširdų darbą renginio metu savivaldybės meras V. Kanevičius mero padėkomis apdovanojo VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro darbuotojas: J. Gustaitienę, direktoriaus pavaduotoją socialiniam darbui, R. Matukynienę, direktoriaus pavaduotoją nestacionarioms paslaugoms, ir socialines darbuotojas: R. Stanislovaitienę, D. Šakočiuvienę, I. Bieliauskienę, V. Bosienę.

Mero padėkomis apdovanotos taip pat ir Vilkaviškio vyskupijos Kazlų Rūdos Carito labdaros valgykloje savanoriškai dirbančios moterys – Z. Mikalauskienė, L. Lenkutienė, O. Ambrasienė, A. Kazakevičienė.

Ačiū savivaldybės meras V. Kanevičius tarė ir savivaldybės kaimiškose teritorijose socialines paslaugas teikiančiai Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijai. Mero padėkos raštai buvo įteikti asociacijos darbuotojoms – V. Rugienienei, R. Vinikienei, J. Bliuvaitei, J. Kereišienei.

Po gražių žodžių ir nuoširdžių sveikinimo kalbų susirinkusiųjų laukė šventinis koncertas bei pabendravimas prie arbatos puodelio.

Parengė Milda Paškauskienė, mero patarėja

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.