Plaukimas baidarėmis – aktyvus poilsis ir laikas praleistas kartu

0
374

Pasidžiaugti saulėtu rudeniu ir nuostabiu Šešupės kraštovaizdžiu, išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, vaikus nuo dešimties metų, kurie į savo komandą galėjo pasikviesti tėtę, mamą, brolį, sesę, mokytoją ar kitą suaugusįjį, rugsėjo 16  d. popietę sukvietė Antanavo seniūnijos seniūnas Artūras Urbonas bei Antanavo kultūros namų direktorius Romas Liutkus.

 Viliojančiam pasiūlymui pasitikrinti sportinę dvasią ir pabūti gamtoje neatsispyrėme: vieni su savo vaikais, kiti su mokiniais ar auklėtiniais išplaukėme į neištyrinėtą Šešupės trasą.  Tai buvo puiki galimybė pabūti neformalioje aplinkoje, pasidalinti mintimis, įspūdžiais, nuotykiais, prisiminimais skirtingų kartų atstovams ir aktyvus laisvalaikis bei smagiai praleistas laikas kartu. Keliauti baidarėmis galėjo kiekvienas panorėjęs. Jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Svarbiausia noras ir gera nuotaika. Į šią pramoginę veiklą įsitraukė 10 aktyviausių bendruomenės narių. Po plaukimo visi susibūrėme Antanavo parke prie laužo. Dalinomės savo nuotykiais ir geromis emocijomis, o svarbiausia, pasijutome dideliu draugišku bendraminčių būriu, kuriame buvo nominuoti pirmūnų, tyrinėtojų, linksmuolių ir draugiškiausiųjų komandos. Aktyvi pramoga iš tikrųjų atsipirko nepamirštomis akimirkomis, pilnomis juoko ir gerai praleisto laiko su draugais. Tikimės, kad tokių akcijų bus kuo daugiau, o aktyvesnio susidomėjimo sulauktume jau kitais metais. Nuoširdžiai dėkojame Antanavo seniūnijos seniūnui ir Antanavo kultūros namų direktoriui.

plauke-baidaremis

 Straipsnį parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Grikietienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.