Olimpinės žaidynės Antanave

0
238

Rugsėjo 2 dienos popietę Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinės mokyklos mokiniai, tėveliai, bendruomenės nariai susirinkome į Olimpines žaidynes Antanavo miestelio parke.

Prisiminėme pirmąsias vasaros olimpines žaidynes, kur jos buvo, taip pat vykusias šiais metais Olimpines žaidynes Rio de Žaneire, Brazilijoje. Aptarėme pagrindinių olimpinių žaidynių simbolį – olimpinius žiedus, jų reikšmę. Prisiminėme olimpiečius, parvežusius sidabro ir bronzos medalius. Nors olimpinė ugnis jau užgeso ir dabar užsidegs tik po ketverių metų Tokijuje, Japonijoje, bet mūsų olimpiečiai grįždami parvežė mums olimpinės ugnies, olimpinės žaidynių dvasios.

Ir šiandien ji plazdeno mūsų Antanavo miestelio parke. Prisimenant žaidynes, Antanavo ikimokyklinės-priešmokyklinės ugdymo grupės, 1-4 klasių mokiniai žaidė linksmąjį futboliuką. 5-10 klasių mokiniai sužaidė draugiškas futbolo varžybas. Į pagalbą atskubėjo ir varžybose teisėjavo Antanavo kaimo seniūnas Artūras Urbonas. Emocijos liejosi per kraštus, įspūdžių netrūko ir sirgaliai buvo velniškai šaunūs. Dėkojame visiems dideliems ir mažiems, dalyvavusiems Olimpinėse žaidynėse.

Parengė šventės organizatorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Grikietienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.