Ministerijoje atidaryta siuvinių paroda – mamos ir dukros kūrybinės bendrystės rezultatas

0
265

Vakar Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje atidaryta Olgos Biskienės ir Rimos Biskytės, kuri yra įvairių neįgaliųjų socialinės integracijos projektų dalyvė, siuvinėtų paveikslų paroda „Spalvotos laisvalaikio valandos“.

Pasak atidaryme dalyvavusios socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės, ko gero, tai pirmoji ministerijoje tokia gausi vien iš siuvinėtų darbų susidedanti paroda. Jų jau buvo surengta ne viena – eksponuotos neįgaliųjų fotografijos, piešiniai, siuviniai, karpiniai iš popieriaus.

Ši paroda gimė iš dviejų pačių artimiausių žmonių – mamos ir dukros – širdies šilumos. Eksponuojami siuvinėti paveikslai – tai jų kūrybinės bendrystės rezultatas.

Ministrės teigimu, kūrybingų ir darbščių menininkių iš Kazlų Rūdos parodą turės progą pamatyti ir ministerijos svečiai. Vieni pirmųjų šios parodos lankytojų, gausiai dalyvavusių parodos atidaryme ir susitikime su ministre Algimanta Pabedinskiene, – Kazlų Rūdos senjorų klubo nariai ir Suvalkijos krašto bendruomenių atstovai.

Olgai ir jos dukrai Rimai siuvinėjimas yra malonumas, džiaugsmas. Olgos siuvinėti darbai pasklido po pasaulį – nemažai jos darbų iškeliavo į JAV, Prancūziją, Vokietiją.

Ministerijoje surengta Olgos Biskienės ir Rimos Biskytės paroda – jau šeštoji šių autorių paroda. Anksčiau jų darbai eksponuoti Antanavo koplyčioje, Kazlų Rūdos bibliotekoje ir kultūros namuose, Zanavykų muziejuje Zypliuose, Kalvarijos bibliotekoje.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.