Kviečia į informacinį renginį „ES PARAMA VERSLUI KAIME“

6
329

Renginio pradžia: 2016 m. rugsėjo  mėn. 22 d. (ketvirtadienį) 15 val.

Renginio programa

 

  1. Lietuvos kaimo plėtros programos 2014-2020 priemonė „Ūkio ir verslo plėtra“:

1.1.  Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse

1.2. Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti.

  1. Sūduvos VVG strategijos „Verslių, bendruomeniškų ir aktyvių Sūduvos krašto gyventojų telkimas 2014-2020 metais“  priemonės verslui .

 

Lektoriai-konsultantai: Sūduvos VVG pirmininkė R.Kneizevičienė, VšĮ Kazlų Rūdos verslo inkubatorius direktorė M.Tamašauskienė.

Registracija ir informacija: info@krvi.lt, tel. 8 343 98800


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

6 KOMENTARAI

  1. Bet kokį straipsnį atsidarai – o ten R.K. Geriausia kad net Oleka ją reklamuoja. Tuoj šaldytuvą atsidarysi – o ten R.K. ….

  2. Sveiki komentatoriau hm,
    Šiuo metu jau paraiškos renkamos ( iki spalio 31 d.) pagal KPP priemonę „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ o lapkričio 2 dieną startuos ir verslo pradžios projektai. Verslo projekto neįmanoma parašyti per kelias dienas. Jam reikia atsakingai pasiruošti. Suprantu kur tu lenki, bet noriu atsakingai pasakyti tai ne rinkiminis renginys, o informacinis apie galimybes plėtoti ar pradėti savo verslą. Kviečiame dalyvauti ir tuo įsitikinsi.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.