Integruota technologijų ir profesinio veiklinimo pamoka bibliotekoje

0
213

Rugsėjo 19 d. Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos devintos klasės mokiniai ir technologijų mokytojai R.Janušauskas bei R. Žemaitienė vyko į Kazlų Rūdos savivaldybės viešąją biblioteką susipažinti su bibliotekininko profesija, karjeros pasirinkimo galimybėmis.

Ekskursijos  į  biblioteką profesinio informavimo tikslas – supažindinti mokinius su realiomis profesijų sąlygomis, ugdyti profesinę motyvaciją, bei planuoti būsimą karjerą. Bibliotekos direktorė Vilija Šemetienė supažindino su Kazlų Rūdos viešosios bibliotekos užuomazgomis, studijų galimybėmis. Suaugusiųjų aptarnavimo skyriaus vedėja Biruta Papulaigytė noriai kalbėjo apie bibliotekininko specialybės pasirinkimo galimybes, Kazlų Rūdos savivaldybės vyriausiasis specialistas (jaunimo reikalų koordinatorius) Dainius Večerskas pasakojo kuo svarbi yra šiuolaikinė moderni inovatyvi biblioteka, kokie šiuolaikiniai bibliotekai keliami išūkiai. Ekskursijos metu mokiniai pagilino suvokimą, apie karjeros svarbą.

Dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybėse viešosios bibliotekos darbuotojams už turiningai praleistą laiką, už svetingą priėmimą ir prasmingus palinkėjimus.

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.