Vasara prie jūros

0
351

VšĮ Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų dienos centras ilgai laukė atostogų prie jūros. Ir pagaliau atėjo ilgai lauktoji diena.

Gražų pirmadienio rytą išvykome į Šventąją. Po kelionės užkandę ir susipažinę su stovyklos taisyklėmis, patraukėme prie jūros. Nors vanduo buvo šaltas, tačiau visi nekantravo greičiau joje išsimaudyti. Kiekviena auklėtoja turėjo savo grupelę, kurią atidžiai prižiūrėjo. Kitą dieną pabudę visi rinkosi į mankštą. Pasimankštinę ir papusryčiavę vaikai nuėjo tvarkytis kambarius ir pasiimti reikalingus daiktus. Po to mankštą darėme kiekvieną dieną. Apsilankėme Šventosios bažnyčioje ir dalyvavome mišiose. Kitą dieną mums labai pasisekė, nes iš pono Juozo gavome dovanų pasiplaukiojimą per jūros bangas ryškiaspalviu pripučiamu bananu. Šis pasiplaukiojimas visiems labai patiko, nes plaukė juo pirmą kartą. Padėkoję ponui Juozui, toliau vaikščiojom po miestelį. Smagiai praleidę vakarą, klausėmės muzikos ir žaidėme. Aplankėme Palangą. Visomis dienomis grožėjomės jūra: klausėmės bangų ošimo, rinkome gintarus, kriauklytes ,spalvotus akmenukus, lipdėme iš smėlio pilis, braidžiojome per bangas, gėrėjomės kraštovaizdžiu. Vaikams labai patiko ši stovykla. Jie buvo be galo laimingi, sužavėti ir pilni emocijų, kuriomis dalinosi visą kelią grįžtant namo.

Vaikai ir auklėtojos dėkingi direktorei O. B. Paplauskienei, o ypač rėmėjams: Mocevičiaus firmos „Ginalas“ savininkui G. Mocevičiui, VO „Gelbėkit vaikus“ generalinei direktorei R. Dičpetrienei  ir Kazlų Rūdos savivaldybei.

Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų dienos centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.