Renginių maratonas Plutiškių bendruomenėje tęsiasi-Vasaros šventė Subaciškėse

0
606

Jau septinti metai Subaciškių seniūnaitijoje (Plutiškių seniūnija) vyksta vasaros šventė, kurią organizuoja seniūnaitė, Plutiškių bendruomenės pirmininko pavaduotoja, Jolanta Kereišienė.

Šventę dainomis pradėjo ir visus pašokino Plutiškių folkloro ansamblis „Vabalkšnė“, vadovaujamas Laimutės Vilčinskienės. Šventėje vyko sporto varžybos, giros (svarsčio) kėlimo rungtyje  aktyviai dalyvavo moterys ir vyrai, o virvę traukti pasiryžo tik vyrai. Ūkininkas Dalius Kereišis visus vaišino savo pagamintu troškiniu bei gira. Visi šventės rėmėjai buvo pakviesti bendrai nuotraukai su šventėje šokusiomis „Diamonds show“ merginomis bei jų smaugliu. Šventėje koncertavo „Tikroji išdykėlė“- Aušrinė ir Lietuvos balso finalininkas Audrius Janonis.

Subaciškių seniūnaitijos gyventojus ir svečius sveikino Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Lietuvos Respublikos seimo narys Vytautas Kamblevičius, Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narė Daiva Juknevičienė, Kazlų Rūdos savivaldybė kultūros centro direktorė Žibutė Šilingienė, svečias Dobilas Sinkevičius.

Kaip smagu, kad šios šventės metu subaciškiečiai ir svečiai galėjo pasidžiaugti ir tik ką įrengtais treniruokliais. Buvo perkirpta simbolinė treniruoklių atidarymo juostelė. Treniruokliai pastatyti Plutiškių bendruomenės tarybai įgyvendinus projektą „Sveikam kūne – sveika dvasia“, kuris buvo finansuotas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų“ lėšų. Prie projekto kofinansavimo prisidėjo ir Kazlų Rūdos savivaldybė. Pastatyti devyni treniruokliai  Plutiškėse, septyni – Subaciškėse.

Prieš savaitę nuskambėjusioje  20-oje Plutiškių  Oninių šventėje bendruomenė organizavo bėgimą iš Subaciškių į Plutiškes, taip simboliškai sujungdama projektą, nes atstumas tarp įrengtų treniruoklių – 6,5 kilometro.

Tikimės, kad dar daug vasaros švenčių vyks Subaciškių seniūnaitijoje. Daug naujų įdomių kultūrinių ir socialinių projektų įgyvendins veikli Plutiškių bendruomenės taryba ir  Subaciškėse, ir Plutiškėse.

Plutiškių bendruomenės informacija

 

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.