Merui siūloma suteikti riterio titulą

17
736

Už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui kasmet skiriamo „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimo šiemet vertas meras Vytautas Kanevičius, nusprendė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kazlų Rūdos skyrius. Partiečio nuopelnais neabejojantys LLS nariai ryžosi Kazlų Rūdos savivaldybės tarybai teikti pasiūlymą nominuoti V. Kanevičių šiam Lietuvos savivaldybių asociacijos įsteigtam titului.

Pasak Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kazlų Rūdos skyriaus pirmininko Valdo Kazlo, pasirašiusio teikimo raštą „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimui, tokiu būdu pagerbti bendražygį, ilgametį partijos savivaldybės Tarybos narį nuspręsta už jo indėlį į savivaldos kūrimą, įtvirtinimą ir plėtrą savivaldybėje.

V. Kazlo teigimu, itin svarbus ir reikšmingas V. Kanevičiaus indėlis stiprinant savivaldybę buvo juntamas pastaraisiais metais. Kandidatas į „Auksinės krivūlės riterius“ giriamas už sėkmingą vadovavimą Tarybai, jos konsolidavimą ir politikų vienijimą dirbant Kazlų Rūdos krašto gyventojų labui. Rekomendacinio rašto kūrėjai tvirtina, kad V. Kanevičius vertinamas ir už asmenines savybes, kuomet gebėjo sėkmingai dirbti su skirtingų pažiūrų politiniais partneriais.

Svarbiausias V. Kanevičiaus pasiekimas – praėjusiais metais surengtuose tiesioginiuose mero rinkimuose pasiekta pergalė, įsitikinę LLS Kazlų Rūdos skyriaus atstovai. Mero bendrapartiečiai įsitikinę, kad šis politikas yra pelnęs gyventojų pagarbą, pelnęs pasitikėjimą kaip patikimas, nuoseklus žmogus ir darbštus žmogus, uoliai atliekantis savo pareigas ir energiją skiriantis Kazlų Rūdos krašto žmonių labui, tad neabejotinai vertas tapti „Auksinės krivūlės riteriu“.

Dėl V. Kanevičiaus teikimo apdovanojimui artimiausiu laiku turės apsispręsti savivaldybės taryba.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

 

17 KOMENTARAI

 1. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu… Už vienijimą ?…. Kai permetė per bortą Liberalus ir Konservatorius pagal susitarimą už jį raginusius balsuoti ? Tai vadinama išdavyste. Nuo kada išdavikai apdovanojami ?…

 2. Tai jau tikrai, kaip jam ne gėda. Dar kas nors siūlytų iš šalies, o čia siūlo tie patys partiečiai. Turėtų žmogelis susiprasti ir atsiimti kandidatūrą.

 3. Kiba gaila čia tų medalių .Šitiek medžio perdirbimo įmonių ,metalo įmonė , tegu pridrožia, bene yra noras juos imti . Nebūkim skūpi. Ar jau čia taip svarbu yra už ką duoti tuos medalius ,ar nėra už ką . Aš tai skirčiau visiems mokesčių mokėtojams nors po vieną medinį medalį .Šitiek išlaikom sėdinčių biudžetininkų, ale , labai uoliai dirbančių . Gyventojų su kiekviena diena ženkliai mažėja , o valdžios žmogelių didėja ir ……ir….ir……

 4. Riterio apdovanojimą merui galima skirti jau vien už tai, kad turi kantrybės ir jėgų dirbti su Kazlų Rūdos socialdemokratais. Kitas seniai tokius politinius partnerius būtų per bortą išmetęs. Tokių paplaukusių, mažaraščių ir chamiškai besielgiančių socdemų, kokie dabar suėję į skyrių, jokia partija neturi. Gaila veteranų, kurie nulipo nuo politikos tribūnos. Senoji karta buvo ir kultūringa, ir išsilavinusi ir reikalus išmanė. Tai ne dabartiniai, kurie tik svietą juokina ir visais būdais naudos sau ieško.

 5. Galvojančiam už ką balsuoti. O Kazlų Rūdos LSDP pati stebisi kaip iki šiol dirba su liberalcentristais, būdama tarnaitės vietoje. Ar jau ne liberalcentristais, o kita partija? Nors apskritai – kada Kazlo ir co grupė turėjo partinius įsitikinimus?

  • bet nors visas laisvas vietas Kazlų Rūdos socdemai užkamšo savo nariais, be jokių kompetencijų, ir dar mažo raštingumo. Tai juk toks ir tikslas buvo einant i koaliciją-įdarbinti visą savo bedarbių sąrašą 🙂

 6. Prašau visiems aiškiai pasakyti, koks LSDP narys – bedarbis buvo įdarbintas ir kur.
  Ir prašau neišsisukinėjant atsakyti, ar Kazlo (Rūdos) LISC, dabar jau – LLS, kada nors turėjo partinius įsitikinimus, vadovavosi partijos programa (bent ją žinojo).

 7. Man skaitant susidaro tokia nuomonė, kad Kazlo partijai visi blogi, tik jie vieni teisūs, tai dabar jau kalti ir socdemai. Bet šita nuostabioji V. Kazlo vadovaujama partija su kuo tik nebuvo susidėjusi ir visus muilino tai galų galia susimetė su socdemais ir tie daugiau kaip po metų bendro darbo pamatė, kad ir juos mulkina. Tai gerbemi LLS su kuo norėtumėte vėl dirbti? Matomai kad jau ir nebeliko tokių partijų kurie jūsų jau atsikando ir į jus jau niekas nenori žiūrėti.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.