Kūrybinė vasaros stovykla jaunimui „LET‘S GO DO IT“

0
584

Rugpjūčio 3-4 dienomis Kazlų Rūdos savivaldybėje vyko kūrybinė vasaros stovykla jaunimui.   Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras įgyvendindamas  Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo iniciatyvų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamus projektus, bendradarbiaudamas su VŠĮ “Socialinės paramos centru“ bei Rimvydo Žigaičio menų mokykla, vykdė projektą „Jaunimo atvira erdvė JėGa“ . Pagrindinis stovyklos tikslas buvo suburti įvairaus amžiaus  jaunimą , ugdyti  jų komandinį bendradarbiavimą  bei kūrybiškumą.

Vos tik pasibaigus registracijai dalyviai kupini energijos ir idėjų ėmė ruoštis stovyklos atidarymui, kūrė vėliavas, šūkius, bei galvojo prisistatymus.  Stovyklos atidarymo metu Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius džiaugėsi susirinkusiu jaunimu, bei jų išradingumu, kūrybiškumu ir vilėsi jog ši stovykla taps tradicine. Po stovyklos atidarymo laukė gardūs ir sotūs pietūs kavinėje „Paparčio pavėsyje“. Po pietų prasidėjo linksmos estafetės, kuriose tai pat nebuvo apseita be išradingumo. Jaunimui didžiulį įspūdį padarė orientacinis žygis po Kazlų Rūdą, jo metu  reikėjo aplankyti tokius objektus kaip: Geležinkelio stotis, Kazlų Rūdos ligoninė, R. Žigaičio menų mokykla,  Kavinė „Vero pizza“, paštas, bei prekybos centras  „Maxima“.  Vakare dainavome dainas prie laužo kartu su Matu ir Pauliumi  Pranskevičiais. Ramiu ir saugiu miegu, po savo namų stogu, pasirūpino Kazlų Rūdos parapijos klebonas Renaldas Janušauskas, kuris suteikė ne tik patalpas miegui, bet ir pasirūpino, kad visi stovyklautojai nueitų miegoti sotūs, pasivaišinę  keptais ant laužo zefyrais, bei dešrelėmis. Ryte  stovyklautojų laukė rytinė mankšta, o po jos sotūs ir gardūs pusryčiai. Dienai įpusėjus R. Žigaičio menų  mokyklos  mokytoja Milda Žemaitienė pravedė piešimo ant drobės užsiėmimus. Stovyklą užbaigė Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės dėstytoja Dalia  Rimkevičienė su retorikos pamokėle.

Stovyklai pasibaigus dalyviai dar ilgai dalinosi įspūdžiais ir vadovų  prašė surengti stovyklą kitais metais. Stovyklos vadovas, Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro specialistas darbui su jaunimu,  Alvaras Zimnickas, nuoširdžiai  Dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai, Kazlų Rūdos savivaldybės R. Žigaičio menų mokyklos dailės mokytoja Mildai Žemaitienei, Kazlų Rūdos parapijos klebonui Renaldui Janušauskui,   VŠĮ „Kazlų Rūdos savivaldybės socialinė paramos centrui“, kavinei „Paparčio pavėsyje“ bei aktyviom, išradingom,  vadovėm: Justei, Samantai, Sandrai už pagalbą  organizuojant stovyklą. Tikimės, kad entuziazmas neišblės, finansavimas tęsis  ir  stovykla vyks kas metai.

Kultūros centro informacija

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.