Kazlų Rūdos mieste ir jo apylinkėse vykdomos karinės pratybos

4
1694

Savivaldybės administracija informuoja gyventojus, kad Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas rugpjūčio 30 – rugsėjo 3 dienomis Kazlų Rūdos mieste ir jo apylinkėse šviesiu bei tamsiu paros metu vykdys karines lauko taktikos pratybas „OLIMPAS“.

Pratybų metu Kazlų Rūdos mieste ir jo apylinkėse važinės karinė technika, kariai bus ginkluoti. Garsiniai šaudmenys ir pirotechnikos priemonės bus naudojami laikantis saugos taisyklių.

Savivaldybės administracijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

4 KOMENTARAI

  1. O tai kaip su fiesta? Nesumaišys fejerverkų su teroristu atakomis? Ir iš vis- miesto šventė, o jie pratybas mat. Kaip visada pas mus- kairė nežino ką daro dešinė

  2. Stai kaip uztikrintas saugus eismas Kazlu Rudoj , vaikuciai i mokyklas , o po Kazlu ruda tanketes laksto . Matyt tai svarbiau ?

  3. O patys vaikai kalba visai kitaip. Dauguma sako, kad šios pratybos tai kaip rugsėjo pirmos šventinė programos dalis. Ypač berniukai. Jiems smalsu karo technika, kariškių apranga, slėptuvės. Vaikai tai mato tik kinuose, o čia vietoje. Sakė, kad kažkas iš kareivukų ir saldainiais vaikus pavaišino rugsėjo 1 proga ir sveikinasi ranką paduodami, ir apie karinę techniką papasakoja, vidų parodo. Nieko blogo nenutiko ir manau nenutiks.

  4. Pratybos kodas(civiliu skydas)nes daugiausiai karo metu nukentetu civiliai.zaistu savo karus miskuose netraumuodami vietiniu gyvunu kurie nezino kur dingt nuo ju saudymo.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.