Iki metų pabaigos uždaro kelią Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda

7
2955

Savivaldybės administracija informuoja, kad iki šių metų pabaigos uždaromas kelias Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda, kuriame vyksta rekonstrukcijos darbai.

Rugpjūčio 17 d. vyko Kazlų Rūdos savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomas Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams  aktualus klausimas, tai kelio Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda uždarymas.

Saugaus eismo komisijos sprendimu dėl vykdomų rekonstrukcijos darbų kelias Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda bus uždaromas nuo šių metų rugpjūčio 29 d. iki gruodžio 30 d.
Rekonstravimo darbai jau yra prasidėję, tačiau norint kuo greičiau užbaigti kelio rekonstrukciją ir leisti eismą Ąžuolų Būdos keliu, reikalinga visiškai uždrausti transporto priemonių eismą.

Krašto kelio Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda ruožo nuo 0,00 iki 4,37 km bus vykdomas kelio rekonstravimas bei pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas dešinėje kelio pusėje.

Apvaziavimo-schema

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos inf.

 

Archyvas


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

7 KOMENTARAI

  1. Sustatyti šviesoforai,reguliuojantys automobilių srauto judėjimą,tikrai galima būtų leisti eismą viena puse kelio,po to kita. Bet kam daryti žmonėms patogiau? Tegul miškais trankosi,tegul naujų kelių ieško? Argi apie žmogų,kuriam kasdien reikia važiuoti šiuo keliu į darbą,į m-klą,kas nors galvoja? Ne! Atsisėdo keli ponai ir nutarė už visus,kaip dar labiau pablogint gyvenimą savivaldybės žmonėms….

  2. Jus is viso dziaukites, kad kazkas kazka tvarko arba galite toliau vazineti tuo keliu kol juo butu neimanoma vaziuoti, taip kad nereiskite, savo nuomones, tie zmones uz jos protingesni, nes ne jus savivaldybeje ir ne jus ponia, o jie, vadinasi, jie yra kazko verti. Tipine Lietuve, svarbiausia, kad peikti, nesvarbu daroma gera ar bloga, koks skirtumas, pavazines zmones pro Jure arba pro miskus, svarbiausia, kad infastruktura geresne butu, toliau ir miestelis gali plestis, bet ka jums suprasti, kai matau, kad suaugusi esate, o proto neturi realiuose dalykuose, pasvarstykite, geriau gyventi miesteli i kuri baisu i vaziuoti? ar truputeli pakenteti ir visiems laimingai vaziuoti tuo ex. prazutingu keliu?

  3. To Komentaras Larisai-o tu gal visai nevazinek,nes mums gyvenantiems Azuolu Budoje jau seniai igriso furu lekimas i Kazlus.Musu kelio tai niekas neremontuos!

    • jetau, žmogau, galvą dedu, kad apie tuos akmenis iki tol, kol juos neatkrapštė, net nenutuokei. Negi juos dabar palikt , kai naujos kelių technologijos. O gal viršuje sukloti, kad dantis barškindami važiuotume. Kas čia jums visiems darosi? Vieni kitus koneveikiat, kas ką bedarytų-niekas netinka. Visi tuo keliu važinėjom ir keikėm, kad siauras ir nesaugus. Tik džiaugtis reikia, kad naują, platų, modernų turėsim. Pusmetį pakentėt nepatogumus vienas niekis, žinant, kad ir mašinos ir dviračiai saugiai važiuos viską pabaigus.

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.