G. Jarmalavičus: „Darysime viską, kad pergalių balansas būtų kuo didesnis“

3
259

Suvalkijos miestelio „Šilo“ futbolo komanda įvarčių liūtimi „pavaišinusi“ Kretingos „Miniją“, ateinantį šeštadienį Kazlų Rūdos stadione pirmas tikrąsias namų rungtynes žais prieš „Panevėžį“. Paskutinis Kazlų Rūdos futbolininkų šio sezono vizitas išvykoje įsimins rekordiniu įvarčių kiekiu į varžovų vartus, savuosius išsaugant sausus. Apie komandos sezono pabaigtuves Kaune ir komandos nuotaikas laukiant starto Kazlų Rūdoje, fksilas.lt kalbėjosi su  strategu Gediminu Jarmalavičiumi:

– Jeigu kalbėsime apie rungtynes su „Minija“, ar buvo jūsų viduje olimpinė ramybė, kai didžiąją pirmo kėlinio dalį niekaip nesisekė „Šilui“ įmušti, nors žaidybinė persvara buvo ir akivaizdi? Kuriuo rungtynių momentu buvote jau tikras dėl Kazlų Rūdos komandos pergalės?

– Olimpinės ramybės niekada nebūna, nes komandoms išėjus į aikštę, rezultatas būna 0:0. Mūsų komandos vyrams buvo sakyta, kad jie turės mušti įvarčius, niekas kitas už juos tai nepadarys. Kas liečia rungtynes, kažkokio didelio nerimo nebuvo. Žinau savo komandos meistriškumą, žinau koks jis “Minijos” komandoje. Turime pripažinti, kad šiai dienai komandų meistriškumas tikrai skiriasi ir buvo tiesiog laiko klausimas, kada viskas pratruks. Visada tikėjau, kad anksčiau ar vėliau varžovų vartai turėjo “atsirišti”.

– Kaip manote, ar per likusias sezono rungtynes “Minija” pajėgi atimti taškų iš jose lyderiaujančių komandų?

– Atvirai pasakius, abejoju. Nebent namų dvikovose jiems stipriai sektųsi ir tuo pačiu vieni iš komandų lyderių sužaistų silpnas rungtynes. Galbūt šiose rungtynėse buvo jiems neįprasta, nes komandai teko rungtyniauti ant dirbtinos vejos, o namuose jie žaidžia ant natūralios aikštės.

– LFF I lygos pirmenybių antrajame rate per septynerias rungtynes Kazlų Rūdos „Šilas“ pasiekė penkias pergales. Kaip vertinate šią atkarpą ir kokiomis nuotaikomis komanda pasitinka likusį aštuonerių rungtynių ciklą?

– Jeigu būčiau burtininkas ir tikrai žinočiau, kad daugiau nebus pralaimėjimų, tai šiose atkarpoje sakyčiau buvo tikrai gerų rungtynių. Kad ir su tuo pačiu „Žalgiriu B“ buvo vienos geresnių dvikovų, nors jas ir pralaimėjome. Žiūrint į visumą, be abejo nenorėjome to pralaimėjimo tiek su „Žalgiriu B“, bet ypatingai su „Vilniaus Vyčiu“. Kas toliau? Grįžtame į savus namus. Visi to pasiilgę, galų gale komanda galės ruoštis dvikovoms ant natūralios žolės savame miestelyje. Darysime viską, kad tas pergalių balansas būtų kuo gražesnis ir kuo didesnis. Manau, kad padės savi žiūrovai, savo sienos ir noriu tikėti, kad viskas klostysis sėkmingai.

– Kurį varžovą įvardintumėte sunkiausiu likusioje pirmenybių atkarpoje?

– Bus daug gerų komandų. Tas pats „Panevėžys“ atvyksta kitą savaitgalį. Bus sunku ir su „Dainava“, „Palanga“, „Nevėžiu“, „Banga“. Reikės kautis su visais ir neįmanoma prognozuoti iš anksto, kaip pasisuks rungtynių eiga.

FK „Šilas“ inf.

3 KOMENTARAI

  1. šeštadinį vienoje gretoje stovės savivaldybės klerkai ir žulikai, nes apsišaukėlių komandos dalininkai yra Kazlų Rūdos savivaldybė ir Kauno nusikalstama grupuotė „Kamuoliniai“ ir vieni kitiems sakys šlovinančias kalbas. Pirmoje gretoje bus pats sąžiningiausias, pats gerbemiausias, viską puikiai suvokiantis, mūsų ministras Olekas. Taip ir švaistomi visų mūsų mokesčių mokėtojų pingai. Tegyvuja žulikai ir aferistai.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.