,,Būk pirmūnas 2016“ – už vaikystę su šypsena!

6
558

Artėjant rugsėjo 1-ąjai mokslo ir žinių dienai, ne viena šeima nerimauja, kaip reikės paruošti savo vaikus į mokyklą.

Ypatingai sunku šeimoms, kuriose auga daugiau vaikų arba juos augina vienas iš tėvelių. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis šiais metais vienam vaikui, kanceliarinėms prekėms visiems mokslo metams bus skiriama 57 eurai.  Atsižvelgus į kainas ir poreikį, kai pradinukai per metus du kartus priverčiami pirkti gausą pratybų sąsiuvinių, įvairiausių kanceliarinių prekių –  suprantama, kad su tokia suma perkant net ir pačias pigiausias prekes, išsiversti sunku.

Socialinė akcija „Būk Pirmūnas” jau aštuntus metus sugrįžta padėti vaikams iš sunkiai besiverčiančių ir daugiavaikių šeimų.

Rugpjūčio 19-20 dienomis prie šios kilnios akcijos prisijungė ir Kazlų Rūdos savivaldybė. Akcijos metu savanoriai kvietė prisidėti prie vaikų gerovės paaukojant įvairių mokyklai reikalingų  priemonių. Kazlų Rūdoje prie akcijos organizavimo prisidėjo Kazlų Rūdos gyventojai bei Lietuvos socialdemokratų partijos Kazlų Rūdos skyriaus nariai, kurie ne tik padėjo rinkti paaukotas prekes, bet ir patys aukojo įvairias mokyklines prekes, kurios bus išdalintos daugiavaikių šeimų vaikams.

Norime labai padėkoti visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos ir dar kartą nuoširdžiai sveikiname visus mokyklinukus su artėjančia rugsėjo 1-ąja! Už vaikystę su šypsena!

,,Būk pirmūnas 2016“ organizatoriai

6 KOMENTARAI

  1. socdemai tiek laiko būdami valdžioje privalėjo pagerinti gyvenimą Lietuvoje taip, kad neliktų vietos tokioms „akcijoms“, o žmonės patys oriai galėtų apsirūpinti patys ir aprūpinti savo vaikučius būtiniausiomis prekėmės. O gal kaip tik norima visus paversti ubaigais, kad už trintuką ar kruopų kilogramą bučiuotum ponui/nariui ranką ir plodamas katučių vėl ir vėl rinktum „geradarius“ į postus? Nariai šiltose kėdėse, o Lietuva baigia išsivažinėti… liūdna

  2. Niekam nereikia dėkoti, nei socdemams nei savivaldybei. Padaryta tai kas turėjo būti padaryta ir taškas. O kad žmonės valstybėje turėtų oriau gyventi nei šiandien – faktas.

  3. butu juokinga, jei nebūtų graudu….socdemai pasidarė rinkiminį piarą, žmogelių pinigais. O po to gal savo vardu dovanėles dalins? o dar ministras kasoje pirmas…xi xi xi …

  4. Tai nėra nei juokinga nei graudu. Nei pijaras. Prisidėta prie valstybinės akcijos. Vienur ją daugiau rėmė konservatoriai, kitur socdemai, treciose savivaldybėse – liberalai. Ir ką?

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.