„Šypsniukas” dalyvavo tarptautinėje MMA sporto ir poilsio stovykloje

0
490

VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Šypsniukas“ lankytojai įgyvendina Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Daug judu – augu sveikas ir žvalus“, finansuojamą iš savivaldybės ir įstaigos lėšų.

Šių metų liepos 8–10  dienomis Jurbarko rajone, Viešvilės miestelyje Skalvijos vaikų globos namuose ir Viešvilės pagrindinėje mokykloje vyko Tarptautinė MMA sporto ir poilsio stovykla, kurią organizavo Jurbarko sporto klubo „Pantera“ prezidentas Mindaugas Smirnovas. Stovykloje dalyvavo 64 dalyviai iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Iš VDC „Šypsniukas“ dalyvavo 7 lankytojai. Didžiąją dalį stovyklos dalyvių sudarė berniukai, tačiau ir mergaitėms užsiėmimai buvo nemažiau įdomūs. Stovykloje sporto užsiėmimus vedė skirtingi treneriai, tad dalyviai turėjo puikią galimybę pasisemti naujos patirties ir žinių, išmokti kovos menų pratimų, savigynos pagrindų. MMA-jiujitsu treniruotes vedė Lenkijos sporto klubo „MMA Grappler“ treneris Marcin Frankiewicz, Muay Thai – Kelmės sporto klubo „Vikingas“ treneris Ovidijus Brazas, MMA (Mišrus kovos menas) – Vilniaus „Vale Tudo MMA Akademijos“ treneris, kovotojas, vienas iš MMA pradininkų Lietuvoje Artemij Sitenkov. Jogos užsiėmimus vedė Jurbarko sporto klubo „Pantera“ trenerė Aušra Smirnovienė, judriuosius žaidimus – jurbarkietė Miglė Smirnovaitė. Antrąjį stovyklos vakarą buvo organizuojamas žygis, kurį vedė bei su Viešvilės kraštu supažindino Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko raj. agentūros vedėjas Andrius Šašys. Vakarais vyko pokalbiai ir poilsis prie laužo, filmų apie kovos menus, UFC varžybų žiūrėjimas.

Stovykla vaikams labai patiko, susirado naujų draugų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Įgavo naujos patirties bendraujant ir bendradarbiaujant su kitais stovyklos nariais ir treneriais. Nors sporto stovykla buvo aktyvi ir vaikai grįžo pavargę – šypsenos nedingo. Įspūdžiais dalinasi lig šiol.

Socialinė darbuotoja  Ingrida Prakapavičienė

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.