„Šypsniukas“ dalyvauja tarptautiniame Baltijos jūros projekte

0
332

VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro vaikų dienos centras „Šypsniukas“ pradėjo dalyvauti tarptautiniame Baltijos jūros projekte, kurį finansuoja Švietimo ir Mokslo ministerija.

Projektas įgyvendinamas nuo 1989 m. Šis aplinkosaugos projektas skirtas moksleiviams, kurie su mokytojų ar atsakingų specialistų pagalba atlieka stebėjimus, pildo anketas, rašo straipsnius į Baltijos jūros projekto leidžiamą žurnalą. Projektas skirtas ne tik šviesti ir skatinti domėtis regiono aplinkosaugos problemomis, bet ir padėti suvokti mokslinius, socialinius, kultūrinius žmonijos ir aplinkos tarpusavio priklausomybės aspektus.

Pirmuosius žingsnius projekte vaikų dienos centras „Šypsniukas“ žengė liepos 2–5 d. mokymuose-stovykloje „Auginkime mokslininką gamtinėje aplinkoje“, kuri įvyko Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre. Stovyklos tikslas – ugdyti moksleivių gamtamokslinės veiklos gebėjimus. Vaikai lankėsi  Jūrų muziejaus delfinariume, kur stebėjo  Kalifornijos jūrų liūtų ir delfinų pasirodymus. Atliko Baltijos jūros ir Kuršių marių vandens tyrimus, taip pat lankėsi mokslinių tyrimų laive „Vėjūnas“, dalyvavo edukacinėje programoje Klaipėdos senamiestyje, klausėsi paskaitų ir aktyviai leido laiką.

Iš stovyklos vaikai sugrįžo pilni įspūdžių, naujų žinių ir su nekantrumu laukiantys tolimesnių susitikimų.

Už galimybę dalyvauti projekte dėkojame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui ir projekto koordinatorei Miglei Simanavičienei.

Socialinė darbuotoja Justė Škirienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.