Pristatytas „Naujas planas Lietuvai“ ir Kazlų Rūdai

0
590
G. Landsbergis ir jo komandos nariai aplankė vieną didžiausių Kazlų Rūdos savivaldybės įmonių „Jūrės medį“/KRL foto

Liepos 12 d. Kazlų Rūdoje lankėsi TS-LKD atstovai, kurie pristatė „Naują planą Lietuvai“. Kartu su partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu Kazlų Rūdoje viešėjo pirmininko pavaduotojos Aistė Gedvilienė ir Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narys Liutauras Kazlavickas, kandidatas į Seimą Vytautas Kernagis bei kandidatas į Seimą Sūduvos vienmandatėje apygardoje Valdas Aleknavičius.

Svečiai aplankė bendrovę „Jūrės medis“, gaminančią klijuotos medienos gaminius ir net 80 procentų savo produkcijos eksportuojančios į užsienį.  „Naujo plano Lietuvai“ komanda susipažino su įmonės veikla, drauge su jos vadovu Donatu Veinšreideriu diskutavo apie šalies verslo lūkesčius ir perspektyvas.
Pasak G. Landsbergio, TS-LKD turi aiškią viziją, kaip Lietuvoje pasiekti ambicingų ekonominės gerovės tikslų. „Suprasdami, kad vienas svarbiausių šalies  ekonomikos tikslų yra užsienio investicijų pritraukimo ir eksporto skatinimas, įkursime Lietuvos strateginių investicijų fondą, kuris padės sutelkti valstybės finansinius išteklius ir juos tikslingai investuoti“, – sakė G. Landsbergis.

Vėliau TS-LKD atstovai apsilankė Kazlų Rūdos parapijos klebonijoje, kurioje arbata vaišino ir su parapijos veikla supažindino klebonas Renaldas Janušauskas.

Vizitą svečiai užbaigė savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kurioje bendravo su miesto bendruomene.

„Išanalizavusi geriausią įvairių šalių patirtį, TS-LKD parengė ambicingą ekonominių sprendimų programą. Manome, kad ekonominis ir socialinis Lietuvos atsilikimas gali būti įveiktas taip pat sėkmingai, kaip ir ankstesni valstybės strateginiai uždaviniai – integracija į ES, NATO bei energetinės nepriklausomybės siekis. Turime aiškų ir išsamų planą kaip tai padaryti“ – susitikimo metu teigė G. Landsbergis.

Naujas-planas-Kazlu-Rudai-2
G. Landsbergis Kazlų Rūdoje pakalbino buvusį savanorį p. Antaną, kuris TS-LKD lyderį pakvietė apžiūrėti jo išpuoselėtą „Žigulių“ markės automobilį/ KRL foto

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD rinkimų kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. LRS-I-16-2


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.