Duris atvėrė Paslaugų centras

0
1085
Processed with VSCO with s3 preset

Prieš metus pradėję valymo paslaugų verslą ir numatę jų vystymo strategiją, šiandieną galime pasidžiaugti, kad savo paslaugas priartinome prie Kazlų Rūdos miesto gyventojų. Esame įsitikinę, kad Kazlų Rūdos miesto ir savivaldybės žmonės nori ir turi gauti įvairių, kokybiškų paslaugų spektrą, o vietos verslininkai turi galimybę jas suteikti.

Nuo birželio 14 d. Kazlų Rūdoje, Vasario 16-osios g. 4, priešais miesto skverą savo veiklą pradėjo Paslaugų centras.

Bendraudami su žmonėmis, supratome, kad daug kam kyla klausimas: kodėl Paslaugų centras ir kokios paslaugos jame yra siūlomos? Todėl norime pristatyti mūsų siūlomas paslaugas ir palikti galimybę jums, mieli skaitytojai, išsakyti pageidavimus apie galimą kitų paslaugų poreikį.

Nuosekliai siekdami užsibrėžtų tikslų, Paslaugų centre mes galime Jums pasiūlyti kilimų, baldų, drabužių ir kitų daiktų (pagalvės, pledai, lovatiesės, skalbiniai ir pan.) valymą. Priimame užsakymus patalpų valymui (butai, namai, sodybos, administracinės, po statybų, po remonto  patalpos).

Mes atliekame kopijavimo, dokumentų surišimo, laminavimo paslaugas, taip pat galime išsiųsti Jūsų elektroninį laišką ar atlikti kitas biuro paslaugas. Čia galėsite užsisakyti vizitinių kortelių bei kitos reklamos maketavimą ir gamybą.

Visiems gyventojams, o ypač jaunimui siūlome įsigyti arba pasigaminti originalias dovanas, suvenyrus. Tai galima padaryti, pasirinkus vieną ar kitą produktą iš mūsų partnerių elektroninės parduotuvės ir atsiimti jį sutartu laiku mūsų Paslaugų centre.

Susidūrę su savivaldybėje veikiančių įmonių informacijos trūkumu apie jų parduodamus produktus ir teikiamas paslaugas, nutarėme pasiūlyti visoms Kazlų Rūdos savivaldybėje veikiančioms įmonėms pasinaudoti Paslaugų Centre teikiamomis reklamos galimybėmis: reklama TV ekrane, socialiniuose tinkluose ir, greitu metu, internetinėje svetainėje, reklaminių skrajučių platinimu ir t.t.

Taip pat įmonėms siūlome registruotis mūsų įmonių bazėje, kuri bus prieinama Paslaugų centro internetiniame puslapyje bei platinama mūsų Paslaugų centre. Tikime, kad ši bazė padės sėkmingai bendradarbiauti ne tik vietinėms įmonėms, bet ir kazlųrūdiečiams rasti paslaugų ar produktų tiekėją vietoje.

Paslaugų centre Jūs taip pat galite užsakyti reklamą „Kazlų Rūdos laikraštyje“  ar pasiimti naujausią „Kazlų Rūdos laikraščio“ numerį.

Suprantama, kad gyventojus domina mūsų siūlomų paslaugų kainos. Jas galite sužinoti užsukę pas mus darbo valandomis. Norime pabrėžti, kad paslaugoms, kurias teikia mūsų partneriai (drabužių, kitų daiktų valymas, suvenyrai ir kt.), kainos yra tokios pačios, kaip ir pas juos. Todėl ar verta gaišti savo brangų laiką ir išleisti pinigus nuvažiavimui, jei gali gauti tą pačią paslaugą čia, prie pat namų?

Kaip matote, idėjų turime daug ir jų sąrašas nėra baigtinis. Todėl maloniai prašome aplankyti mūsų multifunkcinį Paslaugų centrą, užsisakyti paslaugą ir išsakyti savo pageidavimus.

Kadangi mūsų Paslaugų centras įsikūręs miesto istoriniame centre (pasak etnografės V. Filipovos, prieškario laikotarpiu šioje vietoje buvo Plaušinio restoranas, o pačiam skvere vykdavo minėjimai, šventės), labai norisi, kad jis taptų tikru gerų kokybiškų darbų ir teigiamų emocijų centru. Juk paslauga – tai tarpusavio užsakovo ir vykdytojo susitarimas. O jei jis tenkina abi puses, tai yra nuostabu, nes žmogus jaučiasi laimingesnis.

Natalija Kulik, UAB „Energoefektas“ vykdančioji direktorė

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.