Vietoj išvykos į sodą – atsiimti daugiau nei 1 mln. 180 tūkst. Eur

0
406

Saulėtas, vasariškas ketvirtadienio rytas… „Lekiam į sodą?“ – taria jums žmona. „Važiuojam, tik luktelk minutėlę, patikrinsiu internete loterijos bilietą“, –atsakote jūs sėsdami prie kompiuterio. Ir po kelių akimirkų…

… Po kelių akimirkų, suvedus „Vikingų loto“ bilieto skaičius, kompiuterio ekrane jūs pamatote žinutę su sveikinimu apie laimėtą prizą. Ir ne bet kokį, o 1 181 349 Eur! Skamba neįtikėtinai? Tik ne „Vikingų loto“ žaidėjui, buvusiam inžinieriui iš Vilniaus, kuris šiais skaičiais patikėjo išsyk.

Žaidžia dėl pramogos ir smagumo 

Praėjusio trečiadienio vakarą žaidėjai varžėsi dėl trijų pagrindinių „Vikingų loto“ prizų: Auksinio prizo, Aukso puodo ir Didžiojo prizo. Pastarąjį laimėjo žaidėjas iš Lietuvos. Beje, tai pirmas toks didelis prizas šiais metais. Loterija nekantriai laukė to laimingojo, kuris atstovybėje pasirodė jau kitą dieną po tiražo. Didžiojo prizo laimėtojas – buvęs inžinierius iš Vilniaus – daugiau nei 1 mln. Eur atsiimti atvyko drauge su savo žmona. Tiek „Vikingų loto“ Didžiojo prizo laimėtojas, tiek laimėtojo žmona iškart prisipažino esantys aistringi loterijų žaidėjai. „Mums tai kaip pramoga – įsigyti bilietus, o paskui juos su nekantrumu tikrinti žiūrint laidą arba internete“, – itin linksmai nusiteikusi pasakojo laimėtojo žmona, buvusi spaustuvės darbuotoja. Pasirodo, moteris loterijoje jau yra laimėjusi mikrobangų krosnelę, vėliau – net 20 tūkst. Lt. Iškart savo komentarą pridėjo ir jos vyras. „Išmušė ir mano diena“, – juokėsi didesnės nei 1 mln. 180 tūkst. Eur sumos laimėtojas. Šįkart laimingąjį bilietą pirko jis, ne žmona.

Daugiau nei 1 mln. 180 tūkst. Eur laimėjimu dalinsis su dukromis

Didžiojo prizo laimėtojas į tokią sumą reaguoja gana ramiai. „Dirbant teko matyt tikrai nemažas pinigų sumas“, – teigė jis. „Bet juk jos nebuvo tavo!” – antrino laimėtojo žmona. „Teisybė, bet svarbiausia ne tik pinigai, o tai, kad visi sveiki būtų“, – sakė vyras. Sutuoktiniai pirmiausia pinigų duos savo dukroms, kurios šiuo metu moka dideles būsto paskolas. „Šis laimėjimas tikrai palengvins gyvenimą mūsų vaikams ir anūkams“, – kalbėjo pora. Pirmiausia apie savo artimuosius ir jų gerovę  galvojantys vilniečiai sau kol kas nori nusipirkti naują automobilį, išvykti pailsėti į Palangą.

Pasiteiravus, ar nebuvo aplankiusi jokia nuojauta, laimėtojo žmona prisipažino neseniai sapnavusi, kad nežinia dėl ko šaukia. „Atsibudusi keistai pasijutau, nežinau, ką tai reiškia, nesieju to su laimėjimu, tačiau kas žino…“ – svarstė moteris. Visgi, po laimėtų 20 tūkst. Lt, juodu su vyru ir toliau intensyviai žaidė tarsi nujausdami, kad didysis prizas jų dar tik laukia. „Vis paskaitau laimėtojų ir istorijas, kaskart džiaugiuosi už juos“, – kalbėjo vilnietė.

Tai jau trečias kartas šiais metais, kai lietuvis laimi „Vikingų loto“ Didįjį prizą. Vasario pradžioje sėkmė nusišypsojo vilniečiui, kuriam atiteko daugiau nei 307 tūkst. Eur, o štai balandį valstybės tarnautojas iš Vilkaviškio laimėjo daugiau nei 524 tūkst. Eur.

***

Tarptautinis „Vikingų loto“ žaidimas vyksta aštuoniose šalyse, tai viena didžiausių loterijų Skandinavijoje ir kitose Europos šalyse. Lietuvoje šis žaidimas gyvuoja jau penkerius metus, o mūsų šalyje jį rengia loterijų organizatorė „Olifėja“, savo veiklą vykdanti jau daugiau nei 20 metų. „Olifėjai“ priklauso ir tokios loterijos kaip „Teleloto“, „Jėga“, „Keno“, organizuojamas ir tarptautinis „Eurojackpot“ žaidimas.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.