Uždaryti kelią gali ir neprireikti

0
474

Ugnė LEONAVIČIŪTĖ

Birželio pradžioje buvo pranešta, kad kelias Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūdą bus uždarytas jau birželio 13 dieną, tačiau dabar, mėnesiui jau einant į pabaigą, eismas vis dar nesustabdytas.

 Ąžuolų Būdoje ir aplinkinėse gyvenvietėse gyvenantys žmonės džiaugiasi, kad vis dar pačiu patogiausiu būdu gali pasiekti Kazlų Rūdą. Panašu, kad judraus kelio visiškai uždaryti neprireiks.

Visai neseniai gyventojus pasiekė kita žinia, susijusi su šiuo keliu. Pasklido kalbos, kad kelio ruože buvo rasti akmenys, kurie gali būti paskelbti kultūriniu paveldu. „Atkasus ir nuvalius akmenis, jie buvo nufotografuoti, o nuotraukos nusiųstos atsakingai institucijai, kuri ir nuspręs, ar šie akmenys gali būti paskelbti paveldo dalimi,“ – „Kazlų Rūdos laikraščiui“ sakė savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla. Jo teigimu, šis atradimas nesustabdė kelyje Ąžuolų Būda – Kazlų Rūda vykstančių darbų, o ir eismas kelyje yra leidžiamas.

Mėnesio pradžioje Kazlų Rūdos savivaldybei paskelbus informaciją, kad šis, svarbus kelias, daugybei žmonių esantis pats greičiausias ir patogiausias susisiekti su seniūnijos centru, bus uždarytas, gyventojai nejuokais sunerimo. Tačiau savivaldybės mero pavaduotojo teigimu, uždaryti kelią gali neprireikti. Kaip sakė J. Kazla, gyventojų patogumui gali būti įrengiami šviesoforai ar dirbti eismą reguliuojantys žmonės. „Jeigu dėl vykstančių darbų eismą gali tekti kuriam laikui stabdyti, apvažiavimai miško keliais ar pro kitas gyvenvietes bus nurodyti,“ – sakė J. Kazla.

Pastaruoju metu buvusio itin prastos kokybės kelio Ąžuolų Būda – Kazlų Rūda rekonstrukcijos, platinimo ir dviračių tako šalia jo tiesimo darbai vyksta intensyviai. Tikimasi, kad darbai bus pabaigti po pusmečio – gruodžio mėnesį ir žmonėms laikinus nepatogumus atpirks naujas komfortiškas ir saugus kelias.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.